Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
82 posty 16 komentarzy

Astral Projection

Kefir2010 - rok 2001: "Ludzkość zrozumie przesłanie filmu Matrix dopiero za 20 lat" "Im mniej człowiek wie, tym łatwiej mu żyć. wiedza daje wolność, ale unieszczęśliwia" - to dlatego iluzje kosztują tak wiele.

Moje komentarze

 • @Eugeniusz Sendecki 14:44:36
  ja nie mam kontaktu z informatorem. kontakt ten ma blogowicz salonu 24, który rozmawiał z pracownikiem budowy metra. link do jego bloga jest w tekście. proszę napisać do autora tekstu z salonu 24 - on deklarował, że jeśli sprawą zajmie się prokuratura, to ujawni informatora i wszystko co wie.
  Władze Warszawy profanują szczątki Powstańców!
 • @all
  dziennikarz obywatelski który wpadł na trop tej afery powiedział, że gdy prokuratura się do niego zgłosi, ujawni informatora i opowie wszystko, co wie.
  Władze Warszawy profanują szczątki Powstańców!
 • @circ 21:45:41
  dobrze, to teraz chciałbym poznać argumenty, które przemawiają za tym, że jestem SOWIECKIM AGENTEM. niewystarczająco czczę PiS i Jarosława Zawsze Dziewicę? może mam w swoim ogrudku wybudować stosowny, kilkumetrowy pomniczek i kapliczkę? a może dlatego, że odważyłem się krytykować rabunek polskiego mienia i polskich dusz przez kościół katolicki?
  Szkodliwa "promocja" Polski
 • @circ 16:48:40
  daj się więc zerżnąć żydom w dubsko, bo przecież Rosjanie to samo zło.. gardzę tobą
  Szkodliwa "promocja" Polski
 • @Stara Baba 20:49:28
  coś ci się nie podoba, to spierdalaj stąd. to muj blog i nie życzę sobie krytyki. to już drugi wpis adresowany przez ciebie do mnie. masz jakąś opsesję? to lecz się, mogę polecić ci naprawdę wykwalifikowanych psychiatrów :)
  lubisz być dziwką w śmierdzącym skarpetami, piwskiem i szlugami pokoju, pełnym troglodytów przed telewizorem?

  sorry, ale ja tego po prostu nie rozumiem. wolę czas przeznaczony na żłopanie piwnych szczyn i zażeranie się chipsami spędzić ze swoją gorącą żonką :) widać, że ja i komentujący, broniący euro-szamba, mamy inne priorytety na życie, inne zasady, inne systemy wartości.
  Euro-Tusko 2012: piwsko, chipsy, dziwki i banda niespełnionych seksualnie mężczyzn
 • @Wiesław P
  dzięki za bohaterstwo i postawę obywatelską. oby więcej takich jak Pan i będziemy mogli podnieść Polskę z gruzów! pozdrawiam
  GROŹBY WOBEC MNIE związane z demaskacją wyborczą
 • @Grzegorz Rossa.
  PiSSobolszewiku drogi - Moskwa i WSI to kaczo - żydo - PiSSobolszewicki straszak, by prać mózg takim jak ty. prawdziwym zagrożeniem dla świata jest Izrael i USA, a nie "ruscy zamachowcy spod smoleńska".
  MORDECRY ś.p. LEPPERA - kim są?
 • @TadeuSz
  o moje myślenie się nie martw, chłopcze. oskarżasz mnie o uczestnictwo w hasbarze, na jakich podstawach? bo nie popieram kaczobolszewii PiS? PiS i PO są z tej samej stajni i de facto niewiele się różnią. zacznij myśleć ty.
  MORDECRY ś.p. LEPPERA - kim są?
 • @Rozważ.A.M.
  rozumiem, że cała treść komentarza to wpis pana @Ściosa?
  JUDEOPOLONIA: drugi Izrael w PL?
 • @katerina404
  dziękuję za dwa treściwe i dużo wnoszące komentarze. pomyśl może nad założeniem własnego bloga, np na www.wordpress.com ?? jeśli chcesz, pisz na mój mail: rkw34 (n.a.) op.pl

  pozdrawiam
  JUDEOPOLONIA: drugi Izrael w PL?
 • @Maksymilian
  świat, jaki znamy jest już przeszłością. wyobraź sobie, co robi człowiek, gdy obdziera się go z tego, w co wierzył całe dekady? gdy mówi mu się, że demokracja nie jest najlepszym systemem. gdy mówi mu się, że medycyna zamiast leczyć - zabija. gdy system bankowo kredytowy zamiast być uzupełnieniem gospodarki - niszczy ją i doprowadza do nędzy narody Ziemi. co wtedy taki człowiek robi? oczywistą reakcją jest niedowierzanie, zaprzeczanie. wszak cały jego świat, fundament tego, w co wierzył, ulega destrukcji.
  FUKUSHIMA: EXTREMALNE SKAŻENIE W POLSCE (x 8000)
 • ty pierdolony skurwysynu atomowy.
  co mi spamujesz blog? WYPIERDALAJ piSSobolszewiku na dżewo! :D huashuas
  twarz PO
 • @bianka20
  to tekst skopiowany z mojego głównego bloga na onecie. mój mail to: rkw34 op.pl
  Awaria w Japonii przewyższa Czarnobyl - już teraz!
 • @Mama Szymka
  nie wolno jednak przedawkowywać jodu! jod w zbyt wysokich dawkach jest toksyczny. Kelp zawiera 200 mikrogramów jodu, chrom plus ma 150 mikrogramów jodu, natomiast dawki preparatów na receptę to 100 mikrogramów i 200 mikrogramów. zakres dawek leczniczych to 50 mikrogramów do nawet 500 mikrogramów na dobę. zależy to od wieku, wagi ciała, ew. ciąży i karmienia piersią, zażywania innych leków itp. nie należy brać kilku preparatów na raz - zdecyduj się proszę na jeden preparat (chrom plus lub kelp lub jodek potasu) i ten jeden preparat stosuj.
  JAPONIA - II-gi Czarnobyl? Chroń siebie i bliskich!
 • @herbatnick
  bo Jarek_kefirek to ja, skurwysynu! zapamiętaj to.
  SMOLEŃSK i PiSobolszewickie łgarstwa. Udział służb USA i III RP?

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

ULUBIENI AUTORZY