Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
82 posty 16 komentarzy

Astral Projection

Kefir2010 - rok 2001: "Ludzkość zrozumie przesłanie filmu Matrix dopiero za 20 lat" "Im mniej człowiek wie, tym łatwiej mu żyć. wiedza daje wolność, ale unieszczęśliwia" - to dlatego iluzje kosztują tak wiele.

Moje komentarze

 • @Eugeniusz Sendecki 14:44:36
  ja nie mam kontaktu z informatorem. kontakt ten ma blogowicz salonu 24, który rozmawiał z pracownikiem budowy metra. link do jego bloga jest w tekście. proszę napisać do autora tekstu z salonu 24 - on deklarował, że jeśli sprawą zajmie się prokuratura, to ujawni informatora i wszystko co wie.
  Władze Warszawy profanują szczątki Powstańców!
 • @all
  dziennikarz obywatelski który wpadł na trop tej afery powiedział, że gdy prokuratura się do niego zgłosi, ujawni informatora i opowie wszystko, co wie.
  Władze Warszawy profanują szczątki Powstańców!
 • @circ 21:45:41
  dobrze, to teraz chciałbym poznać argumenty, które przemawiają za tym, że jestem SOWIECKIM AGENTEM. niewystarczająco czczę PiS i Jarosława Zawsze Dziewicę? może mam w swoim ogrudku wybudować stosowny, kilkumetrowy pomniczek i kapliczkę? a może dlatego, że odważyłem się krytykować rabunek polskiego mienia i polskich dusz przez kościół katolicki?
  Szkodliwa "promocja" Polski
 • @circ 16:48:40
  daj się więc zerżnąć żydom w dubsko, bo przecież Rosjanie to samo zło.. gardzę tobą
  Szkodliwa "promocja" Polski
 • @Stara Baba 20:49:28
  coś ci się nie podoba, to spierdalaj stąd. to muj blog i nie życzę sobie krytyki. to już drugi wpis adresowany przez ciebie do mnie. masz jakąś opsesję? to lecz się, mogę polecić ci naprawdę wykwalifikowanych psychiatrów :)
  lubisz być dziwką w śmierdzącym skarpetami, piwskiem i szlugami pokoju, pełnym troglodytów przed telewizorem?

  sorry, ale ja tego po prostu nie rozumiem. wolę czas przeznaczony na żłopanie piwnych szczyn i zażeranie się chipsami spędzić ze swoją gorącą żonką :) widać, że ja i komentujący, broniący euro-szamba, mamy inne priorytety na życie, inne zasady, inne systemy wartości.
  Euro-Tusko 2012: piwsko, chipsy, dziwki i banda niespełnionych seksualnie mężczyzn
 • @Wiesław P
  dzięki za bohaterstwo i postawę obywatelską. oby więcej takich jak Pan i będziemy mogli podnieść Polskę z gruzów! pozdrawiam
  GROŹBY WOBEC MNIE związane z demaskacją wyborczą
 • @Grzegorz Rossa.
  PiSSobolszewiku drogi - Moskwa i WSI to kaczo - żydo - PiSSobolszewicki straszak, by prać mózg takim jak ty. prawdziwym zagrożeniem dla świata jest Izrael i USA, a nie "ruscy zamachowcy spod smoleńska".
  MORDECRY ś.p. LEPPERA - kim są?
 • @TadeuSz
  o moje myślenie się nie martw, chłopcze. oskarżasz mnie o uczestnictwo w hasbarze, na jakich podstawach? bo nie popieram kaczobolszewii PiS? PiS i PO są z tej samej stajni i de facto niewiele się różnią. zacznij myśleć ty.
  MORDECRY ś.p. LEPPERA - kim są?
 • @Rozważ.A.M.
  rozumiem, że cała treść komentarza to wpis pana @Ściosa?
  JUDEOPOLONIA: drugi Izrael w PL?
 • @katerina404
  dziękuję za dwa treściwe i dużo wnoszące komentarze. pomyśl może nad założeniem własnego bloga, np na www.wordpress.com ?? jeśli chcesz, pisz na mój mail: rkw34 (n.a.) op.pl

  pozdrawiam
  JUDEOPOLONIA: drugi Izrael w PL?
 • @Maksymilian
  świat, jaki znamy jest już przeszłością. wyobraź sobie, co robi człowiek, gdy obdziera się go z tego, w co wierzył całe dekady? gdy mówi mu się, że demokracja nie jest najlepszym systemem. gdy mówi mu się, że medycyna zamiast leczyć - zabija. gdy system bankowo kredytowy zamiast być uzupełnieniem gospodarki - niszczy ją i doprowadza do nędzy narody Ziemi. co wtedy taki człowiek robi? oczywistą reakcją jest niedowierzanie, zaprzeczanie. wszak cały jego świat, fundament tego, w co wierzył, ulega destrukcji.
  FUKUSHIMA: EXTREMALNE SKAŻENIE W POLSCE (x 8000)
 • ty pierdolony skurwysynu atomowy.
  co mi spamujesz blog? WYPIERDALAJ piSSobolszewiku na dżewo! :D huashuas
  twarz PO
 • @bianka20
  to tekst skopiowany z mojego głównego bloga na onecie. mój mail to: rkw34 op.pl
  Awaria w Japonii przewyższa Czarnobyl - już teraz!
 • @Mama Szymka
  nie wolno jednak przedawkowywać jodu! jod w zbyt wysokich dawkach jest toksyczny. Kelp zawiera 200 mikrogramów jodu, chrom plus ma 150 mikrogramów jodu, natomiast dawki preparatów na receptę to 100 mikrogramów i 200 mikrogramów. zakres dawek leczniczych to 50 mikrogramów do nawet 500 mikrogramów na dobę. zależy to od wieku, wagi ciała, ew. ciąży i karmienia piersią, zażywania innych leków itp. nie należy brać kilku preparatów na raz - zdecyduj się proszę na jeden preparat (chrom plus lub kelp lub jodek potasu) i ten jeden preparat stosuj.
  JAPONIA - II-gi Czarnobyl? Chroń siebie i bliskich!
 • @herbatnick
  bo Jarek_kefirek to ja, skurwysynu! zapamiętaj to.
  SMOLEŃSK i PiSobolszewickie łgarstwa. Udział służb USA i III RP?

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY