Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
82 posty 16 komentarzy

Astral Projection

Kefir2010 - rok 2001: "Ludzkość zrozumie przesłanie filmu Matrix dopiero za 20 lat" "Im mniej człowiek wie, tym łatwiej mu żyć. wiedza daje wolność, ale unieszczęśliwia" - to dlatego iluzje kosztują tak wiele.

NFZ = MENGELE-bis? ŚMIERTELNE ZAGROŻENIE DLA DZIECI !!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

O szkodliwych szczepionkach, wycofywanych całkowicie w wielu krajach świata. W Polsce oczywiście są one "obowiązkowe", są stosowane wbrew zaleceniom producentów (sic!). To już nie teorie spiskowe, ale ponura rzeczywistość.. Przekonaj się sam!

Na początek: tytuł tekstu może być nieco przesadzony, jednak w tym tekście udowodnię, że polscy lekarze rodzinni, pediatrzy i wakcynolodzy zabawiają się w doktora Mengele, znanego hitlerowskiego oprawcę, okrutnego sprawcę Holocaustu Polaków i Szoa Żydów. Jakie mam argumenty by stawiać tak radykalną tezę? Ponieważ polskojęzyczni wakcynolodzy i pediatrzy ignorują zalecenia producentów szczepionki na pneumokoki, co często jest tragiczne w skutkach. Ba! Rząd Holandii całkowicie zakazał stosowania szczepionki na pneumokoki, gdyż zabijała ona dzieci.

W tym tekście przekażę Wam wiele cenzurowanych w mediach informacji od szkodliwości szczepień. Są to materiały głównie od profesor Doroty Majewskiej, która prowadzi własne, niezależne od karteli farmaceutycznych badania nad szkodliwością szczepionek. Także od innych uczonych, w tym tych światowej sławy, którzy kwestionują zarówno skuteczność, celowość jak i bezpieczeństwo szczepionek. Są różne teorie wyjaśniające to, dlaczego naszym dzieciom niemal na całym świecie podaje się szczepionki zawierające wiele szkodliwych dodatków (adjuwantów). Jedna z teorii  mówi o tym, że są to tzw dodatki śmieciowe, tanie konserwanty i inne substancje, które producenci dodają do szczepionek żeby zaniżyć koszty produkcji. Inna teoria mówi o tym, że chciwy biznes farmaceutyczny celowo dodaje do szczepionek szkodliwe adiuwanty po to, aby w przyszłości czerpać zyski z chorej, okaleczonej szczepieniami populacji. Są też tzw "teorie spiskowe" (jest to termin wymyślony przez media...). W tym tekście pominę te tzw "teorie spiskowe" i skupię się wyłącznie na faktach.

-----------------------------------------------------------------------

Witam Państwa,

Badanie sondażowe wykonane przez prestiżową amerykańską instytucję Thomson-Reuters  wykazało, że już ponad  30% amerykańskich rodziców (z dziećmi poniżej 18 r. życia) uważa szczepienia za niebezpieczne.  Liczba osób, które nie ufają szczepieniom stale rośnie.  Najwięcej osób wśród wątpiących w bezpieczeństwo i skuteczność szczepień jest wsród najwyżej wykształconych i zamożniejszych. Na niewiele się więc zdaje agresywna propaganda szczepionkowego establiszmentu. Ludzie zaczęli myśleć niezależnie i coraz częściej kwestionują  zalecenia biznesu medycznego (który jest przecież tylko biznesem i dba wyłącznie o maksymalne  własne zyski).   Zbyt dużo jest już dzieci  trwale okaleczonych lub zabitych przez szczepienia , żeby można było ignorować kwestie bezpieczeństwa masowych szczepień.  Oburzające jest to, że medyczny establiszment lamentuje nad zmniejszającym się stopniem wyszczepienia przeciw łagodnym i łatwo uleczalnym dziś chorobom zakaźnym, a ignoruje lawinowo narastające epidemie chorób neurorozwojowych (w tym autyzmu, ADHD, upośledzenia umysłowego  etc.) oraz  wielu systemowych chorób chronicznych wśród dzieci, które okaleczają  je na całe życie i stanowią wielkie rodzinne oraz społeczne tragedie.  (Istnieje wiele dowodów, że te choroby mają etiologię poszczepienną.)  Nie trzeba przypominać, że  okaleczenie całej generacji dzieci przekreśla  szanse na normalny rozwój całego narodu i państwa, ale na ten temat panuje zmowa milczenia.  Obserwujemy tylko statystyki stale obniżających się wartości ilorazów inteligencji i pogarszajacych się wyników nauczania w szkołach i na uczelniach, ale publicznie udaje się, że nie wiadomo jakie są tego przyczyny.

//healthcare.thomsonreuters.com/npr/assets/NPR_report_vaccines.pdf    (skopiuj ten link i wklej do okna adresu przeglądarki).

Pozdrawiam, prof. Dorota Majewska.

Mój komentarz: rzeczywiście, zarówno w mediach jak i w estabiliszmencie medyczno - szczepionkowym trwa silna zmowa milczenia na temat epidemii autyzmu. Gdyż autyzm przy brał już formę epidemii - choruje na spektrum objawów autystycznych jedno na 50 dzieci. Kiedyś, jeszcze w XX wieku, przed wprowadzeniem szkodliwych adiuwantów do szczepionek (m.in. thimerosal - związek rtęci, aluminium itp) na autyzm chorowało jedno dziecko na 70.000 (słownie: siedemdziesiąt tysięcy)! W mediach trwa zupełna cisza na temat tych statystyk, cisza ta dotyczy także terapii chelatowania, która jest skuteczna w leczeniu autyzmu. A także leczenia łagodniejszych form autyzmu (zespół aspergera) lekami antydepresyjnymi z grupy SSRI (np fluoxetyna - Prozac, sertralina - Asentra) - takie leczenie jest niezwykle skuteczne jeśli stosuje się odpowiednio duże dawki przez długi czas. Wiem, bo sam widziałem przypadek wyleczenia społecznej kaleki (zespół aspergera) po terapii lekami z grupy SSRI.

-----------------------------------------------------------------------

Podsyłam Państwu wstrzasający film kanadyjski nadesłany mi przez jednego z korespondentów. Niestety w angielskiej wersji.  Film porusza hipotezę, która ma za sobą wiele  dowodów poszlakowych, że epidemia AIDS w Afryce  została wywołana przypadkowo przez masowe szczepienia afrykańskich dzieci eksperymentalną szczepionką przeciw polio wyprodukowaną z żywych wirusów hodowanych w  komórkach nerek szympansów, zarażonych małpim wirusem SIV. Podejrzewa się, że zmutował on u ludzi w HIV.  Wielu  uznanych wirologów uważa tę hipotezę za prawdopodobną i na pewno wartą dogłębnego zbadania, ale establiszment agresywnie blokuje próby wyjaśnienia tej hipotezy ze względów prezstiżowych i komercyjnych.  Nie trudno dopatrzyć się w tym analogii do obecnej kampanii agresywnego negowania związków współczesnych epidemii  chronicznych chorób u dzieci z masowymi szczepieniami.
.
//www.youtube.com/watch?v=LZs1V8mpcoY
.
Mój komentarz: hipotez na powstanie wirusa HIV jest wiele. Jedna z nich neguje tezę, że HIV w ogóle istnieje. Inna z nich mówi, że wirus HIV został wyprodukowany (zmutowany) w laboratoriach w celu ograniczenia liczebności ludzi w Afryce. Zaś oficjalna propaganda mówi, że wirus samoistnie zmutował i przeszedł z małp (SIV) na ludzi (HIV). Pytanie: dlaczego akurat w XX wieku, gdy liczba ludności Afryki zaczęła rosnąć? Dlaczego tyle dziwnych mutacji różnych wirusów zdarzyło się akurat pod koniec XX i na początku XXI wieku? Czytałem także, że wcale nie trzeba być zarażonym wirusem HIV, by zachorować na AIDS (!). Wystarczy, że w organizmie człowieka zajdzie jakaś <nieprawidłowość> i człowiek który nie jest zarażony HIV, zaczyna chorować na AIDS. Niestety, nie pamiętam czynnika, który to powoduje.

-----------------------------------------------------------------------

Polskie Ministerstwo Zdrwia właśnie zatwierdziło obowiązkowe szczepienia   dla wcześniakółw przeciw pneumokokom. Załączam informacje z amerykańskiej bazy VAERS o zgonach poszczepiennych spowododowanych przez te szczepionki, 65% z nich wystąpiło wśród niemowląt.  Są to jedne z najbardziej zabójczych szczepionek.  Można się domyślić jaki będzie efekt tych szczepionek na wsześniaki.
„Szczepienia przeciwko pneumokokom obowiązkowe dla wcześniaków”

Źródło: AK, Rzeczpospolita|03.10.2011
"W życie weszło rozporządzenie ministra zdrowia w sprawie obowiązkowych szczepień ochronnych. Nowością jest wprowadzenie obowiązkowego szczepienia przeciwko pneumokokom dzieci od drugiego miesiąca do ukończenia roku.

Dotyczy to maluchów urodzonych przed ukończeniem 37. tygodnia ciąży, a także tych, które przyszły na świat z bardzo małą, bo mniejszą niż 2,5 kg, masą ciała. Szczepieniem będą objęte dzieci urodzone po 30 września 2011 r."

Zarejestrowane zgony po szczepionkach przeciw pneumokokkom w VAERS. Liczby prawdopodobne  są 10 to 100 razy większe, czyli mogły wynieść of  12 390 do 123 900 przypadków .

wiek

 
 

oficjalne zgłoszenia

   
 

procent w danej grupie wiekowej

   
< 6 miesięcy

664

53.59%

6-11 miesięcy

135

10.90%

1-2 lat

112

9.04%

3-5 lat

20

1.61%

6-17 lat

18

1.45%

18-29 lat

9

0.73%

30-39 lat

6

0.48%

40-49 lat

13

1.05%

50-59 lat

21

1.69%

60-64 lat

15

1.21%

65+ lat

154

12.43%

wiek nieznany

72

5.81%

razem

1,239

100.00%

 

  Zgłoszone powikłania poszczepienne po szczepionkach przeciw pneumokokkom.  Prawdopodobne liczby 10 to 100 razy większe, czyli mogły wynieść od  546 140 do 5 461 400 przypadków.

rok życia

 
 

oficjalne zgłoszenia

   
 

procent w danej grupie wiekowej

   
< 6 miesięcy

11,277

20.65%

6-11 miesięcy

4,796

8.78%

1-2 lat

10,264

18.79%

3-5 lat

2,459

4.50%

6-17 lat

1,161

2.13%

18-29 lat

1,161

2.13%

30-39 lat

1,524

2.79%

40-49 lat

2,319

4.25%

50-59 lat

3,208

5.87%

60-64 lat

2,168

3.97%

65+ lat

10,001

18.31%

wiek nieznany

4,276

7.83%

razem

54,614

100.00%

-----------------------------------------------------------------------

Pneumokoki szczepionka dalsze kontrowersje, skład, szkodliwe dodatki, działania niepożądane:
Omówienie w kontekscie szczepień wcześniaków.
Zestawienia danych z Rocznika Demograficznego GUS , 2010:

//www.stat.gov.pl/cps/rde/xbcr/gus/PUBL_rs_rocznik_demograficzny_2010.pdf  (skopiuj link i wklej do okna adresu przeglądarki)

W Polsce w 2009 r. urodzilo sie  418 337 żywych dzieci, w tym  24 922 niemowląt o wadze poniżej 2500 g. Wcześniaków urodzonych ponizej 37 tygodnia urodzilo sie w tym roku  29 136.
W 2008  zmarło w Polsce 2729 dzieci do 4 r. życia (w tym 2337 do 1 r. życia).
Z powodu wszystkich chorób zakaźnych zmarło 62 dzieci do 4 r. zycia (w tym 34 dzieci do 1 r. życia).
Z powodu zapalenia płuc zmarło 40 dzieci do 4 r. zycia ( w tym 27 niemowląt do 1 r. życia).  (Dla porównania z  powodu nowotworów zmarło w Polsce tym roku 85 dzieci do 4 r. życia).
Nie ma informacji jakie to były dzieci, ale można podejrzewać , że mialy osłabiony układ odpornościowy, lub były pozbawione należytej opieki medycznej.

Jakie będą szacunkowe koszty obowiązkowego szczepienia wszystkich wcześniakow  (urodzonych poniżej 37 tygodnia życia ) tylko w jednym roku?
Koszt 3 dawek szczepionki Prevenar-13 wynosi ok. 700 zł (cena z apteki internetiowej).
A więc koszt zaszczepienia  29 000 niemowląt tą szczepionką tylko w jednym roku wyniesie 20 300 000  zł (ponad 20 milionów).

---------------

Z ulotek firmowych (dostępnych w EMEA) wynika, ze   Szczepionka Prevenar-13 NIE jest rekomentowana dla niemowląt poniżej 6 tygodnia życia. Zatem podawanie jej wcześniakom w szpitalu przed osiągnięciem tego wieku (liczonego od zapłodniena) - stosowane zdaje sie w Polsce - powinno być  uznane za eksperyment medyczny.  Pytanie, czy rodzice o tym wiedzą?
Wsród powikłań poszczepiennych  po Prevenar wymieniane są m.in. obrzęki ciała i mózgu, szoki anafilaktyczne,  wysoka gorączka, zatrzymanie oddechu, zgony.  I napisano  też  wyraźnie  „There is a higher risk of apnoea (temporarily stopping breathing) when vaccines are given to premature babies”  (Istnieje większe ryzyko apnei u wcześniaków),  a wiec większe ryzyko SIDS - śmierci łożeczkowej.
Nie ma żadnych gwarancji, że podanie tych szczepień wcześniakom radykalnie zmniejszy umieralność niemowląt z powodu zapelnia płuc i innych chorób spowodowanych zakażeniem tą bakteria, natomiast istnieje znaczne ryzyko wystąpienia poważnych powikłan poszczepiennych oraz zgonów i po tej szczepionce u uprzednio zdrowych dzieci (na co wskazują dane z VAERS).

Pytanie,  czy warto ryzykować zdrowie i życie kilkudziesięciu tysiecy  dzieci (rocznie),  żeby osiagąć  teoretyczny efekt zmniejszenia infekcji pneumokokami za cenę kilkudziesięciu milionów zł?.  Czy nie lepiej przeznaczyc nawet frakcję tej sumy na wysokiej klasy leczenie infekcji  u dzieci,  które zachorują oraz na poprawę warunków sanitarnych w szpitalach?   Istnieje obecnie duży wachlarz  skutecznych antybiotyków, więc  w krajach rozwiniętych niewile osób  umiera dziś z powodu chorób zakaźnych . Czy rodzice zdrowych dzieci chcą ryzykować poważne powikłania poszczepienne (włącznie ze zgonami) u swych dzieci po tych nowych obowiazkowych szczepieniach?  Tym bardziej, że hiszpańskie i kanadyjskie badania (streszczenia poniżej) pokazują, że po wprowadzeniu szczepień przeciw pneumokokom raczej wzrosła (a nie zmniejszyla się) zachorowalność dzieci na pneumokokowe zapalenie płuc.   Natomiast duńskie  badanie pokazało, że dzieci urodzone z niską wagą mają wprawdzie większe ryzyko zachorowania na inwazyjne choroby pneumokokowe (zdefiniowane przez obecność pneumokoków  w normalnie sterylnych płynach, np. we krwi, płynie mózgowym etc.), ale też dzieci bez szczepień szybko nabywają naturalną i trwałą odporność przeciw tym chorobom poprzez obcowanie z innymi dziecmi (rodzenstwem, w żłobkach i przedszkolach).

Warto wspomnieć, że na zachodzie tylko niewielki odsetek rodziców szczepi swoje dzieci.
Rząd Holandii  zabronił stosowania Prevenaru po śmierci 3 niemowląt po tej szczepionce.
//blog.progressivehealth.com/dutch_ban_pfizer_vaccine_after_infants_death.html (skopiuj link)
Japonia też wstrzymała stosowanie szczepionki Prevenar po zgonach niemowląt.
//online.wsj.com/article/SB10001424052748704041504576185611566311144.html (skopiuj link)
//www.newsinferno.com/pharmaceuticals/use-of-prevnar-acthib-vaccines-halted-in-japan-after-child-deaths/ (skopiuj link)

Wydaje się więc, że wprowadzenie teraz dodatkowych obowiązkowych szczepień niemowląt w Polsce ma więcej wspólnego  z interesami producentów szczepionek oraz lobbystów, niż z wiedzą o skutkach  szczepień i  dbałością  o życie i zdrowie dzieci.  Można oczekiwac, że ich zdrowie ulegnie  pogorszeniu po tych dodatkowych szczepieniach.  Wcześniaki bedę częściej po nich umierać,  ale ich zgony złoży się na karb wcześniactwa.   (Jest rzeczą powszechnie znaną, że w Polsce lekarze odmawiają rejestracji powikłan i zgonów poszczepiennych).  A zestawienia danych z wielu krajów pokazują, że im wiecej stosuje się szczepień u niemowląt, tym większy jest współczynnik ich umieralności.

Składniki Prevenar-13 podane w ulotkach:
Each 0.5 mL
dose of Prevenar 13

• 30.8 micrograms ofpneumococcal purified capsularpolysaccharides
• 32 micrograms of CRM197  (Diphtheria CRM197 Protein – toksyna krztuśca)
• aluminium phosphate ( 125 microgramów AL,
toksyczne aluminium)
• sodium chloride (chlorek sodu, toksyczny jeśli jest wstrzykiwany u małych dzieci)

• succinic acid

• polysorbate 80 (100 microgramów
- popularny składnik spożywczy, nieszkodliwy przy podaniu pokarmowym, jednak wstrzyknięty powoduje bezpłodność i inne choroby)
• water for injections (woda do iniekcji, umownie czysta)

Mój komentarz: powyższe dane pochodzą z oficjalnych podmiotów, są to dane nie podlegające dyskusji. Pomijam już fakt, że ilość zgonów i powikłań po szczepionkach, jest wg prof. Doroty Majewskiej 10 do nawet 100 razy większa niż to się oficjalnie podaje. Dlaczego więc polskojęzyczny "rząd" zalecił szczepienia tych najwcześniej urodzonych dzieci, skoro procentowo to wśród nich jest najwięcej powikłań i zgonów? Czy nie da się przerzucić tych szczepień na późniejszy wiek? Poza tym: dlaczego stosuje się tą szczepionkę u najwcześniej urodzonych, skoro oficjalne, zachodnie źródła tego zabraniają lub nie zalecają? Dlaczego rząd III RP nie wziął pod uwagę faktu, że w Holandii zabroniono stosowania tej szczepionki w ogóle? Dziwne, że z Holandii polskojęzyczni politycy czerpią to co najgorsze (wzorce homoseksualne, demoralizacja społeczeństwa, narkomania), za to pomijając pozytywne działania tamtejszego rządu, takie jak zabronienie stosowania tej szczepionki po zgonach dzieci? Czy polskie dzieci mają być królikami doświadczalnymi dla kartelu farmaceutyczno - szczepionkowego?

-----------------------------------------------------------------------

Szczepionkowy establiszment zaatakowal  i pozbawił możliwosci pracy amerykańskiego patologa, dra Sin Hang Lee, ktory wykrył rakotwórcze DNA wirusa HPV w szczepionkach Gardasil (Silgard) – co tłumaczy pojawianie się stanów nowotworowych u zaszczepionych dziewcząt.   Jak widać, producenci szczepionek robią wszystko, żeby nie dopuścić do tego by społeczeństwo poznało prawdę o szczepionkach i ich składzie.  Dr. Lee pozwał do sądu dyrekcję szpitala, która bez uzasadnienia  pozbawiła go pracy. Powtarza się historia dra Wakefielda;  podobnie zaatakowani zostali Geierowie i wielu innych niezależnych badaczy, którzy ujawnili prawdę o szczepieniach.  To przypomina czasy inkwizycji,  stalinizmu czy nazizmu, kiedy niewygodna dla establiszmentu prawda byla anatemą.

//www.ageofautism.com/2011/10/dr-sin-hang-lee-a-case-study-in-ethics-dont-pay.html#comments (skopiuj link i wklej go do paska adresu przeglądarki).
pozdrawiam, prof. Dorota Majewska

Mój komentarz: warto zwrócić uwagę na to, że estabiliszment (kartel) medyczno - szczepionkowy powiązany jest z systemem "służby zdrowia", z politykami, mediami itp. Nie jest żadną tajemnicą, że kartel medyczno - szczepionkowy sowicie opłaca swoich ekspertów, często występujących w mediach, a także polityków. Faktem oficjalnym jest że "eksperci" i "naukowcy" korumpowani przez przemysł farmaceutyczno - szczepionkowy fałszują na wszelkie możliwe sposoby wyniki badań nad bezpieczeństwem szczepionek, zatajają dane, nieprzychylne im wyniki itp itd. Zostało to udowodnione wiele razy, gdy przyłapano ich na tych procederach. Aby zwiększyć "bezpieczeństwo" w badaniach nad szczepionkami albo w ogóle nie ma grupy porównawczej z placebo, albo stosuje się tzw "aktywne placebo", tak samo szkodliwe jak dodatki do szczepionek. Skorumpowani politycy i eksperci występują w mediach, zachęcając do szczepień. Wszystkie argumenty przeciw zbijają kodem - "teoria spiskowa". Jest to kod medialny, który wywołuje tzw "odruch psa Pawłowa" czyli przeciętny zjadacz czipsów od razu neguje argumenty przeciw szczepieniom - przecież telewizja nie może kłamać, no nie? (ironia).

-----------------------------------------------------------------------

A tu mamy przykład jak lokalne władze zadecydowały za publiczne pieniądze  szczepić dziewczęta szczepionkami HPV, ktore wywołuja raka szyjki macicy i powodują masę tragicznych powikłań, a nawet zgonów. To wiemy na pewno z danych zebranych dotychczas w amerykańskiej bazie danych VAERAS, a nie ma absolutnie zadnych dowodów, ze te szczepionki chronią przed rakiem,  Ponadto wiemy, ze te szczepionki zawierają w  sobie rekombinowane DNA, które oprócz chorób nowotworowych moze wywolywac choroby neurologiczne, immunologiczne, endokrynologiczne  etc .
.
Mój komentarz: pisałem o tym w 2009 roku. Właśnie rusza wielka kampania szczepień na HPV. Ilu ludzi umrze lub zostanie okaleczonych, w Polsce, z tego powodu? Kampanie szczepień na HPV są horrendalnie drogie, ponieważ koszt jednej dawki to około 1000 złotych. Kampania wymaga, by podano trzy dawki. W tekście zawartym na tym blogu pod kategorią "afera szczepionkowa" o tytule: "groźna szczepionka na HPV" podałem oficjalne oświadczenie poznańskiego radnego, który przeprosił rodziców za złudną nadzieję. Ponieważ ów radny dotarł do informacji, że szczepionka na HPV nie daje praktycznie żadnej ochrony, co akurat jest prawdą - szczepionka ta nie chroni przed rakiem.
.
-----------------------------------------------------------------------
.
Witam Państwa,

Warto zajrzeć na załaczoną stronę, żeby zobaczyć wyniki pierwszego  w świecie badania porównującego zdrowie dzieci szczepionych i nieszczepionych.   Jest to  badanie sondażowe,  przeprowadzone przez niemieckich badaczy z funduszy społecznych.    Wyniki są przerażające i pokazują, ze dzieci szczepione wielokrotnie częściej chorują na wszystkie chroniczne choroby niż te nieszczepione.  Np. dzieci szczepione 64 razy częściej były zakażone wirusem herpesa niż nieszczepione. Dzieci szczepione prawie 8 razy częsciej chorowały na astmę, 7 razy częściej na epilepsje, 17 razy częściej cierpiały na choroby tarczycy,  4 razy częściej cierpiały na ADHD,  2 razy częsciej miały alergie, etc.
Przerażajace jest to, że od kilkudziesieciu lat rodzice są zmuszani do szczepienia swych dzieci, a nikt do tej pory nie zrobił tego typu badań, które by wykazały , że są one bezpieczne i nie mają dalekosiężnych negatywnych skutków zdrowotnych.   Co więcej, w przeszłości wszelkie próby przeprowadzenia takich badań były torpedowane przez establiszment szczepionkowy i rządy.  Dziś co do tego nie ma wątpliwosci,  że szczepienia są niebezpieczne i okaleczają dzieci na całe życie, a wiele z nich nawet zabijają.

//journal.livingfood.us/2011/10/09/new-study-vaccinated-children-have-2-to-5-times-more-diseases-and-disorders-than-unvaccinated-children/   (skopiuj link do paska adresu przeglądarki)

-----------------------------------------------------------------------

Drodzy Panstwo,
Wlasnie otrzymalam cenna prawna porade jak mozemy walczyc z przestepstwami medycznymi w naszym kraju, jesli wykorzystuje sie do nich  fundusze publiczne lub jesli popelniaja je podmioty publiczne.
Mysimy sie wspolnie zmobilizowac i żadac odpowiedzi na pytania odniosnie tego, jak wydawane sa te fundusze.
Korzystajmy z tych porad. Nie mozemy pozwolic na to, zeby  naiwne, nieswiadome dziewczeta byly okaleczane  szczepionkami kupowanymi przez  ignoranckich decydentow za publiczne pieniadze.   W jednosci sila.Pozdrawiam, prof. Dorota Majewska"Jako ze to jest wykonywane za publiczne pieniadze, wiec mozna wyslac
zapytanie do organizatorow tego przedsiewziecia, w ramach ustawy o
dostepie do informacji publicznych, np. czy i jakie przeprowadzono
konsultacje i badania co do bezpieczenstwa tych szczepionek oraz ich
rzeczywistej skutecznosci.
Ja tego nie zrobie, ale moze Pani Prof. powiadomic osoby, ktore bylyby
sklonne i zainteresowane zadac takie pytania, ze jest taka mozliwosc.

Jesli odpowiedzi podmiotu zobowiazanego do udzielenia informacji nie
bedzie lub odpowiedz bedzie nie na temat wowczas mozna zlozyc skarge do
WSA na bezczynnosc organu zobowiazanego do udzielenia informacji
publicznej (tj. tego organu, do ktorego sie wysle te pytania). Skarga taka
kosztuje 100 zl, ale mozna byc zwolnionym z oplat jesli kogos nie stac i
to wykaze.
Podobnie jest, jesli zostanie wydania decyzja o odmowie dostepu do
informacji publicznej, choc wowczas tryb skarzenia i przeslanki skarzenia
sa troche inne.

Zwracam uwage, ze ustawa wymienia jedynie przykladowy katalog (a nie
katalog zamkniety) zarowno informacji o jakie mozna sie ubiegac, jak i
podmiotow od ktorych mozna je wymagac, wiec nigdy nie nalezy dac sie zbyc,
ze w ustawie dany podmiot czy dana informacja nie jest wymieniona.

Oprocz ustawy o dip (art. 2 i 10 ustawy) mozna sie tez powolywac na art.
61 i art. 54 Konstytucji RP (bowiem Konstytucja zgodnie z art. 8
Konstytucji jest stosowana bezposrednio).

Taka jest teoria, a w praktyce mozna spodziewac sie wielu klod rzucanych
pod nogi przez podmioty zobowiazane do udostepnienia informacji
publicznej, tj. wielu utrudnienien w udostepnieniu informacji, ale nie
trzeba sie poddawac, szczegolnie wtedy, gdy ewidentnie lamia ustawe lub
Konstytucje.

W razie problemow mozna poprosic (bezplatnie) o pomoc ekspertow tutaj:
//informacjapubliczna.org.pl (skopiuj link do paska adresu)
Moga oni bezplatnie pomoc w sporzadzeniu zarowno samego wniosku o
udostepnienie informacji publicznej, jak i skargi do WSA, moga takze w
bardziej nietypowych, waznych lub precedensowych sprawach sami wlaczyc sie
w postepowania sadowe jako stowarzyszenie.

Mozna Pani Prof. te informacje przeslac do zainteresowanych osob chcacych
od wladzy uzyskac wiecej informacji na temat szczepionek itp. itd.
Generalnie mozna pytac odnosnie wszystkiego, calej dzialanosci i
podejmowanych zadan (oraz kosztow takiej dzialnosci i zadan)
organizowanych przez podmioty publiczne (lub niekoniecznie publiczne ale
za pieniadze publiczne)."

-----------------------------------------------------------------------

Załaczam zauktualizowane dane dotyczace zgonów i ciężkich powikłań poszczepiennych  zarejestrowanych w VAERS w USAw poszcególnych latach. Strzałką pokazany jest rok wprowadzenia szczepionki HPV. Jak widac z porównania wykresów, szczególnie duży wzrost zgonów i powikłań odnotowano w grupie wiekowej 3-29 lat, dotyczy on głównie dziewcząt, którym podano szczepionki HPV. W latach 2009/2010 dodatkowe zgony i ciężkie powiłania dotyczyły takze szczepionek przeciw świńskiej grypie (A/H1N1)

FDA i inne agencje medyczne zostały wreszcie zmuszone (badaniami przeprowadzonymi przez niezależnych naukowców) do przyznania, że szczepionka Gardasil (Silgard) zawiera  czasteczki obcego DNA  (czemu wczesniej) firma zaprzeczała.   Wstrzykiwanie takiego DNA moze miec groźne dla życia i zdrowia konsekwencje (choroby nowotworowe, autoimmunologiczne, bezpłodność  etc.).  Za kilka/ kilkanascie lat, kiedy zaszczepione dziewczęta zaczną masowo chorować , juz nikt nie udowodni, że przyczyną mogły byc szczepionki HPV.
Zgony po tej szczepionce zanotowano także  u niemowląt do 6 miesiąca życia (dla których nie jest ona przeznaczona ) , tzn. że niektorzy
lekarze z premedytacja bawią się z doktorów Mengele.
Pozdrawiam, prof. Dorota Majewska

-----------------------------------------------------------------------

W  niektórych krajach bardzo silnie promowana jest stosowana do nosa szczepionka  dla dzieci "przeciw grypie"  (FluMist), ktora zawiera żywe wirusy. Są dowody, ze jest ona zródlem zarażeń czy nawet epidemii grypy wśrod dzieci i ich rodzin. Dzieci nieszczepione zarażaja sie wirusami od zaszczepionych i  zarazaja swoje rodziny. Wielu ludzi, ktorzy się kiedyś zaszczepili p. grypie, wkrótce po szczepieniu  szczególnie ciężko chorowało na grypę i mialo po niej cięzkie powikłania. Szczepionki p. grypowe moga byc rozsadnikiem groźnych epidemii, natomiast brak wiarygodnych dowodów, że chronią one przed grypą. Dzis wiemy, ze taka sytuacja miala prawdopodobnie miejsce w 1918 r., kiedy wybuchła pandemia  grypy wkrótce po szczepieniach  żolnierzy, która zabila kilkadziesiąt milionow ludzi.
To w dodatku do innych okaleczeń i poważnych chorób poszczepiennych.

//www.ageofautism.com/2011/10/up-your-nose.html (skopiuj link i wklej do paska adresu przeglądarki)

//www.rense.com/general45/USvaccinescaused.htm (tu także skopiuj ten link)

Mój komentarz: potwierdzam to, co napisała powyżej prof. Dorota Majewska. Bliska mi osoba, lata temu, dała się namówić na szczepienie na grypę. Po zaszczepieniu osoba ta zapadła na ciężkie zapalenie oskrzeli, miała potem ponad pół roku stany grypowe, przewlekły kaszel itp. Dziś cała moja rodzina wie, czym są szczepionki i do czego tak naprawdę służą. Nigdy nie damy się namówić na żadne szczepienie.
Ostatnio słyszałem w mediach głównego nurtu coś w rodzaju: "szczepionki na grypę zawierają lekko osłabione wirusy grypy, dzięki czemu osoba zaszczepione wkrótce potem choruje na grypę i dzięki temu nabywa odporność". Czy ktoś z Was jest tak naiwny, by w to wierzyć? W rzeczywistości szczepionki na grypę zawierają żywe i agresywne wirusy, i to nie tylko grypy, co zostało udowodnione.

-----------------------------------------------------------------------

W wydanych z okazji kongresu materiałach czytamy : „szczepionki są nadal sukcesem, przynosząc ponad 27 000 000 000 dolarów zysku, tylko w 2009 roku, pomimo trudnej sytuacji w przemyśle farmakologicznym. Planujemy, że do 2012 roku szczepionki przyniosą ponad 35 000 000 000 dolarów przychodu, czyli o 8 miliardów więcej„.
Opublikowane materiały kongresowe wykazały, że producenci szczepionek są poza kontrolą Kongresu Stanów Zjednoczonych, a rodzice pozostawieni nie tylko samym sobie ale zmuszani do płacenia za niechciany towar - szczepionkę. [Za Age of autyzm z 20 maja 2011r]

PS. Obecna cisza przed burzą w Polsce, nie świadczy, że sekta wakcynologów złożyła broń. Jak dowiadujemy się ze źródeł zazwyczaj dobrze poinformowanych i zbliżonych do kół rządowych, obecnie trwają intensywne prace nad nowelizacją ustawy z grudnia 2008 roku o „szczepieniach”, w taki sposób aby zmusić rodziców do bezwzględnego przyjmowania szczepień, oraz lekarzy do umożliwienia karania wysokimi grzywnami za informowanie rodziców o drugim dnie szczepień.
W związku z wygraną w wyborach PO, prace te nabiorą na pewno tempa!
Następstwem tego Biznes Kongresu będzie także zmasowany nacisk Światowej Organizacji Zdrowia na nasilenie akcji szczepionkarskich.

Pierwsze działania już obserwujemy. Jak podała Naczelna Izba Lekarska w nr. 10.2011. p. Paulina Miśkiewicz, dyrektor Biura Światowej Organizacji Zdrowia w Polsce, pofatygowała się do Naczelnej Izby Lekarskiej specjalnie na rozmowy dotyczące szczepień [czytaj zmiany ustawy z grudnia 2008] w Polsce, świadomości społecznej oraz stopnia uświadomienia pracowników medycznych! sic! etc. [ ach te stypendia, wyjazdy, (korupcja, kopertówki, geszefciarstwo itp - przyp. Jarek Kefir)]

Czyli ważniejsze jest rozkręcenie następnej spirali dezinformacji aniżeli wytłumaczenie się z poprzedniej . Wciąż brak odpowiedzi ze strony ŚOZ dlaczego jeszcze nie ogłosiła wg nowej definicji pojęcia epidemia i pandemia:

 1. pandemii malarii
 2. pandemii kiły czy rzeżączki, itp

źródło i dużo więcej - polecam!

.

KOMENTARZE

 • I jeszcze m.in chemtrails
  http://www.youtube.com/watch?v=M8NoHIxGSGk

  Siódmy utwór z albumu The Wall, wydanego w 1979 roku. Napisany przez Rogera Watersa tekst mówi o wspomnieniach niemieckich nalotów na Wielką Brytanię podczas II wojny światowej.


  [Głos dziecka:] Spójrz, mamusiu, tam jest samolot wysoko na niebie.

  Czy widziałeś przerażonych? Słyszałeś padające bomby?
  Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, dlaczego musieliśmy uciekać, by się schronić,
  kiedy obietnica nowego, lepszego świata rozpościerała się pod czystym, błękitnym niebem?

  Czy widziałeś przerażonych? Słyszałeś padające bomby?
  Płomienie całkowicie zniknęły, ale ból się utrzymuje.

  Do widzenia, błękitne niebo, do widzenia, błękitne niebo,
  do widzenia... Do widzenia...

  NWO.
  Warto zwrócić uwagę na tzw obietnicę NOWEGO LEPSZEGO ŚWIATA, to nie jest o II wojnie... ale o operacji chemtrails która już wtedy musiała się zaczynać na całego w latach 70-tych. Czy Autor znał zamiary NWO, czy też dostał jako wrzutkę szkic tekstu do obróbki? Teraz jest TERAZ zrozumiały aż za bardzo...

  Szczepionki i w ogóle "leki" dadzą ludzkości w dupę w XXI wieku zanim wrócimy (ci co przeżyją te "eksperymenty") do starych metod, ziół, natury. Przyznam że strach jest dzieci szczepić tym syfem i strach jednak narażać na niektóre choroby odrzucając w ciemno WSZYSTKIE szczepionki. Nie można zakładać że każda ma szkodzić i jest ze złej woli w złym celu stosowana. Trzeba je badać, potrzebny ruch obywatelski mający takie możliwości, zaplecze naukowe. W system państwa CAŁKOWICIE nie można już wierzyć, także w niby prywatne-niezależne ośrodki.

  Imienne szczepionki posłużą w końcu do wymordowania ludzi wg sporządzonych profili, list proskrypcyjnych. Można też niejako człowieka przygasić, nie trzeba od razu obdarzyć ciężką chorobą, nie trzeba zabijać żeby stracił ochotę do opozycji, do walki z nwo itd np żarliwego katolicyzmu. Chemicznie, biologicznie można każdy efekt uzyskać. Można leczyć, można szkodzić, można udawać że niechcący w ramach zawsze dłuuuugiej listy skutków ubocznych.

  Morowe powietrze... poprzez chemtrails mogą wywołać dowolnej skali pandemię np szczególnie zjadliwą grypę podrasowaną w laboratoriach nwo pieprzniętych miliarderów, fanów depopulacji.
 • @All
  Skandalem jest to że w Polsce są przypadki karania przez sanepid rodziców którzy odmawiają szczepienia dzieci.

  1. Za wcześnie się szczepi.
  2. NFZ kupuje szczepionki z rtęcią
  3. Nie rejestruje się zgonów i powikłań jako wynik szczepienia.
 • @loktar
  Rodzice dzieci którzy pracują od rana do wieczora dla świętego spokoju
  widząc dziecko zakatarzone i z małą gorączką ,biorą dzieciaka do lekarza
  i ten aplikuje mu szczepionkę czy też antybiotyk. Niby wszystko jest
  ok. Ale dzieciak nie może wyjść z tej choroby. I znowu następna wizyta u lekarza. Kółko się zamyka. Pozdrawiam.
 • @loktar
  No właśnie. Drodzy rodzice - CZYTAĆ ETYKIETY!!!! Jak jest rtęć - dziecka NIE szczepić. W ogóle szczepić tylko w tych przypadkach gdy jest to konieczne (np. wyjazd do "dzikich" krajów), ekspozycja zawodowa itp.
  A już na pewno błędem jest szczepienie noworodków. Tj. nie w dzisiejszych czasach (sterylna czystość w każdym dom z noworodkiem).
  Długo by tak można. Zakońcmy krótko: Potrzebny jest jak wszędzie złoty środek i zdrowy rozsądek - jak trzeba, to szczepisz, jak nie trzeba, to NIE szczepisz. Na pewno nie przymusowo i nie "jak leci".
  A czytanie etykiet i patrzenie koncernom na ręce jest postawą wysoce zalecaną. Nie tylko w temacie szczepień.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY