Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
82 posty 16 komentarzy

Astral Projection

Kefir2010 - rok 2001: "Ludzkość zrozumie przesłanie filmu Matrix dopiero za 20 lat" "Im mniej człowiek wie, tym łatwiej mu żyć. wiedza daje wolność, ale unieszczęśliwia" - to dlatego iluzje kosztują tak wiele.

LEKARZE MORDERCY: TWOJE DZIECKO TEŻ UMRZE?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Czy na polskich dzieciach są testowane nielegalnie groźne szczepionki nowej generacji, które szkodzą maluchom o wiele bardziej niż te klasyczne? Wbrew pozorom nie jest to pierwszy taki nielegalny test, ale ten jest największy!

Oto mail jaki dostałem:

"Zainteresował mnie bardzo temat przeprowadzania nielegalnych testów szczepionek "terminatorów" na dzieciach. Chcę powiedzieć, że to chyba nie tylko w Poznaniu. Moje dzieci są już duże i dawno zaszczepione w czasach gdy nie było terminatorów czy jak tam je nazwać, ale mam pewne spostrzeżenie jeśli chodzi o moich znajomych, którzy mają małe dzieci. Są zachwyceni gdy w przychodni dostają informację od lekarza , że biednego maluszka nie trzeba będzie kłuć kilkakrotnie bo są już "cudowne" szczepionki na wszystko w jednym, ale sami je sobie muszą kupić za kolosalną kwotę - ok. 350 zł za sztukę. I myślę, że nie dość tego, że testują jakiś szajs na małych dzieciach to jeszcze nie za swoje, ale za ciężko zarobione pieniądze biednych rodziców wypruwających sobie żyły żeby ich dziecku było "dobrze". Ale to będzie ciężko powstrzymać, bo ludzie mają zbyt duże zaufanie do lekarzy i słuchają ich jak wyroczni - chyba nie mają innego wyjścia? Do wszystkich porad lekarza podchodzą bezkrytycznie, a ci co myślą trochę to są piętnowani w mediach, za to że maja własne zdanie i to ich wybór i ich dziecko. Wbrew pozorom dziecko nie jest własnością państwa, tylko jest wolnym obywatelem pod opieką jego rodziców też wolnych obywateli. Ale nasze państwo uzurpuje sobie prawa do nas, naszych dzieci, chce decydować o naszym życiu i śmierci - ale mi demokracja.. W czasach kamienia łupanego była większa demokracja..
Ale się rozpisałam, chyba bloga założę, bo tyle na sercu leży, że trzeba to przelać na ..ekran? papier? hm.."
Małgosia - Kraków.

Stan na 28 listopada 2011 roku:

Z tym założeniem bloga śledczego to bardzo dobry pomysł. Do dzieła, Pani Małgosiu. Poruszono w powyższym mailu niemal bezkrytyczne zaufanie obywateli do lekarzy. Kiedyś były tzw szeptuchy, wróżki, cyganki wróżące z dłoni i im też ufano niemal bezkrytycznie. Z jednego średniowiecza, tego duchowego, przeszliśmy po prostu w kolejne średniowiecze, ukryte pod płaszczykiem nauki. W tym szaleństwie nikt lub prawie nikt nie zauważa, że obecna, oficjalna medycyna jest silnie trzymana na smyczy przez kartel farmaceutyczno - szczepionkowy. Lekarz przestał być lekarzem. Lekarstwo przestało być lekarstwem. Dziś lekarz jest de facto dealerem farmaceutyków dostarczanych przez koncerny. Zajmuje się dilerką a nie wyleczeniem z choroby - co najwyżej jej zaleczeniem i skazaniem pacjenta na dożywotnie przyjmowanie leków. Dziś lekarstwo przestało być lekarstwem i jak dowodzi ten cały tekst jak i blog - często jest trucizną.

W powyższym mailu mamy oficjalne potwierdzenie, że w Polsce są stosowane doświadczalnie szczepionki - terminatory zawierające nawet kilkanaście chorób w jednej ampułce, no i końską dawkę konserwantów, rtęci, aluminium, skwalenu i innych szkodliwych dodatków. Proszę, zapamiętajcie jedno: wbrew pozorom, im więcej wkłuć, tym lepiej dla zdrowia dziecka, choć też jest tragiczne. Pojedyncza szczepionka oprócz obcego DNA zawiera niewielką dawkę konserwantów, rtęci itp itp. Zaś szczepionka 7 in 1 lub nawet 15 in 1 zawiera nie tylko obce DNA,  ale także groźne dodatki - oficjalnie konserwanty i wzmacniacze odporności. Powodują one masywną burzę cytokinową w organizmie dziecka, co jest dla niego szokiem i często kończy się chorobami, kalectwem lub śmiercią..
Obecne szczepionki 3 in 1 (3 w 1) tzw MMR, BGC, DTP - widać, że powoli odchodzą do lamusa, ponieważ nie spełniły swojego zadania. Były zbyt słabe, za mało szkodliwe? Czy aby nie zapuszczam się w teren teorii spiskowych? Otóż nie. Spójrzmy na fakty. W latach 60-tych XX wieku na autyzm cierpiało jedno dziecko na 77 tysięcy. Kilka lat temu na autyzm chorowało.. jedno dziecko na pięćdziesiąt, co oznacza, że w co drugiej klasie podstawówki jest dziecko chore na autyzm. Skąd ten ogromny skok? Podejrzewa się powszechnie, że autyzm jest powodowany przez konserwanty zawarte w szczepionkach - aluminium, rtęć, formaldehyd i wiele innych.
W 2011 roku od grudnia obowiązkowe będą szczepionki na pneumokoki, które nie dość że są nieskuteczne (bowiem "chronią" tylko przed brazylijską odmianą oneumokoków), to są bardzo szkodliwe. Generalnie zasada jest prosta: po wprowadzeniu każdej szczepionki wzrasta statystyczna śmiertelność i powikłania poszczepienne w szczepionej populacji. Widać to nawet na oficjalnyc statystykach rządowych. Szczepionka albo zdrowie - wybór należy do Ciebie.

-------------------------------------------------

Stan na 8 listopada 2011 roku:
Przypomnienie dla nowych czytelników:

Alex Jones i alternatywne media w USA potwierdzają plany wprowadzenia szczepionek – terminatorów nawet 15-walentnych, które mają wprowadzić burzę cytokinową w organizmie dziecka i zainfekowanie komórek ciała, później mutacje w genomie i  choroby – nowotwory, genetyczne, autoimmunologiczne. Już w 1962 roku tajne notatki WHO zalecały używanie szczepionek – terminatorów do zmian / modyfikacji genomu człowieka (dzieci). Czyżby to był strach psycholi rządzących Ziemią przed dziećmi Indygo? To jedna ze spiskowych hipotez, nie będę w nią wnikał, ale chcę, abyście wiedzieli, że właśnie teraz rodzi się wiele wyjątkowych dzieci ze zdolnościami wyprzedzającymi naszą epokę.
Szczepionki – terminatory to moje określenie, wymyśliłem je po to, by móc określać szczepionki nowej generacji zawierające nawet kilkanaście elementów bakterii / wirusów w jednej ampułce. Widocznie dotychczas stosowane szczepionki trój walentne (MMR, BCG) nie były w stanie wyrządzić takich szkód. Więc wymyślili nowe, jeszcze gorsze, zawierające szkodliwe dodatki – oficjalnie konserwanty i wzmacniacze. Organizm małego dziecka ma silny mechanizm obronny przed burzą cytokin. Pisałem o tym w niższych, dolnych partiach tekstu. I właśnie szczepionki – terminatory mają za zadanie wymusić w organizmie dziecka burzę cytokinową. Powiedzcie sami: czy to jest zgodne z naturą, z dziełem stworzenia człowieka? Nie, to jest zbrodnia przeciwko nam, przeciwko naturze, biologii tych dzieci. Burza cytokinowa wywoływana przez szczepionki – terminatory nie jest stanem normalnym dla małego dziecka i jest dla niego szokiem. Organizm różnie reaguje na taki szok; już zwykłe szczepionki zawierające po 3 elementy chorobotwórcze w jednej ampułce zabijają i okaleczają tysiące razy więcej dzieci niż choroby, na które się szczepi. Nie trzeba wierzyć w żadne spiski, wystarczy spojrzeć na rządowe, w tym polskie statystyki zgonów po szczepieniach (ogrom) i po chorobach na które się szczepi (kilka przypadków na rok w skali 80-milionowego kraju / Niemcy).

Szczepionki – terminatory które tutaj opisuję, są testowane nielegalnie i ze złamaniem wszelkich procedur w Poznaniu. Korporacje farmaceutyczne traktują nasz kraj jako kraj Trzeciego Świata, gdzie można sobie pozwolić na takie zagrywki. Bywało wiele razy głośno o aferach związanych z nielegalnym testowaniem farmaceutyków czy szczepionek. Jedną z tych afer zajęli się dziennikarze śledczy z TVN, inną aferę, aferę świńskiej grypy i szkodliwych szczepionek, które wg francuskiego konsultanta do spraw zdrowia spowodują sto tysięcy zgonów w najbliższych latach we Francji, opisali dziennikarze śledczy „NIE”. Dziennikarze śledczy tej gazety („NIE”) mają powiązania z byłym wywiadem wojskowym, byłym WSI a także częścią AW i ABW. Ponownie namawiam do pisania petycji do działu śledczego gazety „NIE”, choć nie popieram większości tekstów i działań tej gazety. Prawda musi wyjść na jaw! W pierwszym wypadku, opisywanym przez dziennikarzy śledczych TVN, bodaj w Grudziądzu testowano nielegalnie i ze złamaniem wszelkich procedur szczepionki na ptasią grypę, nawiasem mówiąc, do dziś nikt nie wynalazł skutecznej szczepionki na tę formę grypy – zagadka dla Was: dlaczego? Dlaczego nie ma szczepionek na najbardziej namacalne, widoczne i śmiertelne choroby, takie jak AIDS, trąd, dżuma prawdziwa (dymeniczna), ptasia grypa? Czyżby cała wakcynologia była sztucznym wymysłem koncernów farmaceutycznych, które potrafią tworzyć szczepionki tylko na niezłośliwe choroby, a nie realną dziedziną wiedzy?
Wracając do tematu: w wyniku nielegalnych testów w Grudziądzu kilka lat temu, zmarło nagłą śmiercią około 30 osób. To oficjalne dane, jednak sprawę zatuszowała prokuratura, która prawdopodobnie też dostała niezłą łapówę od koncernów farmaceutycznych. To działanie stricte kryminalne. Ilu naprawdę ludzi zmarło? 60? 1000? Tego już nie dowiemy się nigdy. Podałem tutaj przypadki już namierzone i udowodnione przez profesjonalnych dziennikarzy śledczych. Jeśli dalej nie wierzysz, że szczepionki – terminatory mogą być stosowane na ogromną skalę w Polsce, to wróć do początku tekstu i przeczytaj jeszcze raz. Lub rozejrzyj się po internecie i poszukaj materiałów źródłowych na opisywane powyżej tematy / śledztwa.

Szczepionki – terminatory oprócz zawartości sześciu, dziesięciu czy nawet kilkunastu chorób w jednej ampułce, zawierają także zanieczyszczenia biologiczne, takie jak pozostałości po komórkach nowotworowych na których były hodowane wirusy, obce, dziwne fragmenty DNA, priony powodujące gąbczaste zwyrodnienie mózgu. Musieli to przyznać, acz niechętnie, sami producenci szczepionek, tacy jak np owiana zła sławą korporacja Merck. Korporacja Merck „zasłynęła” z produkcji nielegalnie wprowadzonego do obrotu leku Vioxx (udowodniły to prokuratury, w tym sąd w USA). Lek Vioxx doprowadził do śmierci milionów ludzi na całej Ziemi i trwałego kalectwa dziesiątek lub setek milionów. Tu prawdy także nie poznamy, ponieważ sprawę zgodnie tuszowały prokuratury i wymiar „sprawiedliwości” wszystkich krajów – w końcu dostali za to miliardy dolarów łapówek. Koniec końców korporacja Merck, pomimo tuszowania i krycia jej przez organa ścigania i agencje wywiadu, i tak musiała wypłacić najwyższe w historii całej naszej planety odszkodowania swoim byłym już pacjentom. Merck i korporacje powiązane (tak naprawdę do końca nie wiadomo, kto ma te wszystkie akcje i udziały w tych korporacjach) są dziś liderami w produkcji szczepionek – terminatorów.

Wracając do meritum:
Dochodzą do tego jeszcze silniejsze adjuwanty chemiczne, prawdopodobnie nowej generacji, zawierające rtęć, aluminium i inne metale ciężkie, a także inne składniki, takie jak formaldehyd, antybiotyki, itp. Oficjalnie są one dodawane w „małych dawkach” jako konserwanty, jednak wstrzykiwane do układu krwionośnego (domięśniowo) i / lub przekraczające barierę krew – mózg, sieją spustoszenie.

Na trop tej mega afery wpadła profesor Dorota Majewska, niezależny Polski naukowiec o wybitnym dorobku naukowym. Bada ona obecnie szkodliwość szczepionek i dodatków do nich dodawanych, oficjalnie jako środki konserwujące. Donosi ona od maja 2011 roku o zwiększonej liczbie raportów n/t zgonów poszczepiennych i przypadków kalectwa po zaszczepieniu.

Pionierem w nielegalnym testowaniu tych szczepionek jest Poznańska Akademia Medyczna, w opinii prof. Majewskiej. Podejrzewam, że w innych krajach trzeciego świata są prowadzone nielegalnie także takie testy, gdzie szczepionkę podaje oprych z zardzewiałym kałachem w ręku, a nie personel medyczny. I tutaj powstaje zagadka: otóż Bill Gates zapowiedział wydanie miliardów dolarów na szczepionki nowej generacji i szczepionki te są jak widać JUŻ testowane. Na programy bezpłatnych szczepień w Afryce wydano już kilka bilionów dolarów. Tymczasem w rogu Afryki, czyi Somalii, Dżibuti, Etiopii, Ugandzie trwa obecnie katastrofa humanitarna. W przyszłych miesiącach kilkanaście milionów ludzi może umrzeć z głodu, braku wody lub jej zanieczyszczenia i epidemii malarii i innych chorób z tym związanych. I teraz zagadka: na ratowanie tych ludzi pieniędzy nie ma, zaś główny nacisk kładzie się w mediach właśnie na szczepienia które podobno mają ochronić ludzi przed epidemią, co jest kłamstwem. Tym ludziom potrzebna jest geotermia, wydobycie wód głębinowych i naturalne wyprodukowanie specjalnych odmian płodów rolnych, odpornych na długotrwałą suszę (nie chodzi mi o GMO!). Oni nie potrzebują potencjalnie śmiercionośnych szczepionek, ale czystej wody, chleba i technologii odpowiednich dla ich klimatu. Jakoś na to pieniędzy nie ma, dziwne, nieprawdaż?
 

————————————————


Oto tekst Alexa Jonesa z blogu monitorpolski.wordpress.com:

cyt: „Alex Jones, 37-letni prezenter radiowy z Austin w Teksasie,  prowadzi programy radiowe i telewizyjne od ponad 15 lat, jest doskonałym przykładem na to, że jeden zdeterminowany energiczny człowiek może zmienić bieg historii. Jones bowiem zmienia historię, jego programy i filmy ogląda i słucha codziennie ponad 3 miliony ludzi. Niezwykle popularne są kanały na YouTube. Bez Alexa, republikański kandydat na Prezydenta Ron Paul, nie miałby szans.
Działania Alexa Jonesa powinny być wskazówką w jaki sposób mogą być prowadzone i finansowane media alternatywne, także w Polsce.

 • Money Bomb – program na żywo: //www.infowars.com/moneybomb/
 • Infowars – główna strona Alexa Jonesa: //www.infowars.com/

Notatki WHO z 1972 roku zalecały użycie szczepionek do zabijania ludzi

//prawda2.info/viewpost.php?p=121549

Patrick Jordan ujawnił treść notatek Światowej Organizacji Zdrowia z 1972 roku, w których omawiano 3-stopniową eutanazję za pomocą szczepionek. Notatki o numerach 1 i 2 znalazły się w Biuletynie 47 WHO, No 2. Zabijanie ma być wykonywane w trzech etapach:

 1. obezwładnienie układu odpornościowego
 2. zainfekowanie wszystkich komórek organizmu
 3. ponowne uruchomienie układu odpornościowego w celu wywołania tzw. „burzy cytokinowej”, która zabije organizm.

Skuteczność tej metody została potwierdzona na zwierzętach.
Informacja o tych notatkach została nagłośniona przez Alexa Jonesa 1 listopada 2009 roku w artykule „WHO memos 1972 explains how to turn vaccines into a means of killing„. Miało to duży wpływ na niepowodzenie sztucznie przygotowanej „pandemii” świńskiej grypy, która miała być przyczyną masowych przymusowych szczepień we wszystkich krajach świata. Strona po polsku, która przypomniała te notatki, prawda2.info, zawiera też linki do list naukowców, którzy zmarli w tajemniczych okolicznościach. Inne linki już nie działają.
Linki do tych notatek podane w artykule Alexa Jonesa są aktualne (np. >link).

Jest to wyraźny dowód na ludobójcze intencje organizacji międzynarodowych takich jak WHO i ONZ, a także na współpracę ludobójców z rządami większości krajów. Akcja szczepień nie powiodła się dzięki właśnie takim ludziom jak Alex Jones i Jane Burgermeister, którzy nagłośnili zagrożenie jakie czekało przed ludzkością. Niestety, ludobójcy nie zostali ukarani – świadczy to o potędze kryminalnego kartelu farmaceutycznego i jego udziale w światowym spisku NWO.
Inne linki

KOMENTARZE

 • @all
  Warto przeczytać wywiad z Dorotą Majewską. Podaje ona szokujące fatky, które trudno podważyć :

  http://znakiczasu.pl/wywiad/157-szczepionki-ukrywane-fakty
 • @autor
  no wie Pan.. umrze z pewnością, wszyscy jesteśmy śmiertelni.. a czy przyczyną będą szczepionki, to raczej trudno będzie udowodnić.. jak dla mnie NIE POWINIEN istnieć przymus szczepienia.. po prostu wolność wyboru..
 • @chuligęsi - OJEJKU JEJKU !
  Panie dziejku!
 • Jedno z moich dzieci szczepiłem, bo jeszcze nie wiedziałem.
  Dostało alergię na pyłki i grzyby.

  Drugiego nie szczepiłem na wszystko jak leci (20 szczepionek dla niemowlaka? w pierwszym roku życie? TO IDIOTYZM!). Wybrałem tylko szczepienie na błonnicę-teżec-krztusiec. Kupiłem sam - bezrtęciowe.

  Dziecko rozwija się doskonale. Jest energiczne, bystre, wesołe.
 • Polska jest nie tylko poligonem doświadczalnym dla szczepionek ale i dla
  Polska jest nie tylko poligonem doświadczalnym dla szczepionek ale i dla antybiotyków nowej generacji. Około roku temu moja córka zachorowała, poszliśmy do lekarza który przepisał nowy atybiotyk. Po jego zażyciu musielismy jechac do szpitala dziecięcego na Niekłańską. Lekarz przyjmujący stwierdził "kolejne dziecko z zatruciem lekiem (tutaj podał nazwę). Córka została na oddziale przez dwa tygodnie na oddruciu (takich dzieciaków z Warszawy i okolic) było w tym samym czasie z tymi samymi objawami około 40.
  Po skierowaniu sprawy do prokuratury została ona umorzona ze względu na "brak możliwości ustalenia powiązań przyczynowo-skutkowych między zażyciem leku a zatruciem ogranizmu". Nie przeprowadzono żadnych badań, oparto się na opinii firmy faramaceutycznej która ten atybiotyk dostatczyła do aptek. Po skierowaniu sprawy do prokuratury lek został wycofany z obrotu.
 • @autor
  czy się pan zastanawiał kiedyś nad przejrzystością wpisu? Blog pozwala takie długie rzeczy dzielić na 3-4 kawałki bez straty, a to mimo, że ważne przestaje być czytelne.
 • Te testy są przeprowadzane
  przez cały czas.

  Myślicie że zbijanie ciśnienia lekami to jest leczenie?

  Ostatnio pojawił się tekst ostrzegający przed takimi niewinnymi lekami jak paracetamol.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY