Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
82 posty 16 komentarzy

Astral Projection

Kefir2010 - rok 2001: "Ludzkość zrozumie przesłanie filmu Matrix dopiero za 20 lat" "Im mniej człowiek wie, tym łatwiej mu żyć. wiedza daje wolność, ale unieszczęśliwia" - to dlatego iluzje kosztują tak wiele.

Bojkot euro 2012. Mocny tekst!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

O tym, że jest to totalna lipa, wiedzą chyba wszyscy. Ja idę krok dalej: wyjdźmy masowo na ulicę podczas euro! Niech cały świat zobaczy iluzję tuskowej zielonej wyspy.

Sport zawsze towarzyszył władzy. Dziś nie da się zaprzeczyć, że sport to przede wszystkim polityka, wielki biznes, media, przemysł i gigantyczna machina propagandy.
Od dawien dawna władze, reżimy totalitarne wykorzystywały sport do różnych celów:
-jako odmóżdżającego narkotyku, w celu kontrolowania i antagonizowania mas.
-w myśl zasady: chleba i igrzysk.

Teraz chleba coraz mniej, a w Polsce często jest tak, że brakuje go w ogóle. Więc obecnie rządzące naprzemiennie partyjne reżimy stawiają na sport, co jest zrozumiałe.
Czym na pewno będzie euro 2012 dla Polaków, zwykłych ludzi? Przede wszystkim będzie to gigantyczny spektakl reklamodawców, mediów, a także polityków i dziennikarzy brylujących na ekranach.
Poza tym, będzie to prestiżową porażką, kompromitacją. Nasza drużyna nie wejdzie nawet z grupy. Ktoś mądrze napisał, że "trzy mecze i będzie po koko koko euro spoko". Będzie tak samo, jak zawsze, czyli: mecz otwarcia, potem, naturalnie, mecz o wszystko, a potem mecz o honor.
Gdyby popatrzeć na to od strony strategicznej - jest to katastrofalna i wyjątkowo nieudana inwestycja. Na organizację euro wydano 90 do 120 miliardów złotych, zaś przychód z imprezy, dla państwa, szacuje się na max 1 miliard złotych.
W dodatku, mafia o nazwie "uefa" nie zapłaci państwu ani grosza podatków ani tantiem medialnych, co jest rozbojem w biały dzień. Ale czego się nie robi dla piłkarskiego elektoratu? Żaden polityk nie odważy się zadrzeć z piłkarskim elektoratem, więc żaden nie zadrze z uefa ani fifa. Przecież zaraz spadła by produkcja piwa i chipsów, a w Polsce produkuje się tylko to - lekki przemysł spożywczy.

Kredyty zaciągnięte na budowę infrastruktury będą spłacać nasze wnuki, o ile im ich pracodawca, Hans czy Schmitt na to pozwoli.
Infrastruktura w opłakanym stanie. Autostrad nie ma, chiński wykonawca skarżony do sądu nie jest. Polscy podwykonawcy, którzy uczestniczyli w budowie dróg, nie dostają od miesięcy pieniędzy za wykonane usługi - co jest totalnym kurestwem i bandytyzmem. W cywilizowanym kraju takie coś po prostu nie przechodzi!
Przypudrowano dworce i lotniska. Zaś co do kolei - to osobny podpunkt. Otóż w ciągu 20-stu lat totalnie rozjebano polską kolej. Robiono to z premedytacją i rozmyślnie, rozczłonkowując kolej na kilkadziesiąt spółeczek. Co śmieszniejsze, spółki te nie mają wspólnego taryfikatora, więc jadąc pociągiem osobowym i pospiesznym do celu, płacisz więcej.
Ale nie chodzi tylko o to w sprawie kolei. Zapaść infrastruktury kolejowej doprowadziła do tego, że teraz niebezpiecznie jeździć pociągami! Pamiętamy katastrofę z 2011 roku i tegoroczną, pod Szczekocinami. Bulwersuje fakt, że pod Szczekocinami prawdopodobnie testowano nowe, doświadczalne systemy bezpieczeństwa - wszystko na szybko i bez zastanowienia.
Od niedawna mamy reklamy nowych linii lotniczych obsługujących tylko Polskę. A więc już jakaś prywatna firma zarobi na zapaści na polskiej kolei! Po to właśnie niszczono Polską kolej, by polski ruch pasażerski przejął jakiś lotniczy gigant, prywaciarz, odstępując politykom grubą kasę. Wiadomo, "do polityki idzie się dla wielkich pieniędzy". Tak samo jest w USA. Tam kolei po prostu nie ma, za to jest bardzo intensywny ruch lotniczy.

W telewizji od miesięcy trwa niesamowity, propagandowy spektakl i pressing euro-obrzydliwości, euro-ohydy. Reklamy, dzienniki, spoty co chwila zachęcają zwykłych obywateli do wzięcia udziału w tym wydarzeniu. Wiadomo że taki Tusk razem z Komorowskim przez miesiące będą stroszyć propagandowe piórka, jak bardzo udała się im piłkarska imprezka. Będą przecież podejmować piłkarzy, rozmawiać z głowami państw, podsumowywać się w mediach, przedstawiać kolejne zakłamane przez GUS i inne skurwione instytucje statystyki. Estabiliszment znowu będzie "wporzo", a tzw "opozycja" znów będzie miała okazję, by zaistnieć. Zauważcie: wszyscy politycy, od lewa do prawa, zgodni co do euro, że jest to szansa dla Polski i że nie możemy protestować. A niby dlaczego mamy nie protestować? My, oburzeni i wkurwieni Polacy, przyparci do muru marazmem i biedą - będziemy protestować! wyjdziemy masowo na ulicę. Niech cały świat, poprzez transmisje satelitarne, zobaczy ułudę, iluzję tuskowej "zielonej wyspy na morzu kryzysu gospodarczego" - jak to zachwalały swego czasu ścierwomedia.
Od tego euro rzygać mi się chce, tak zwyczajnie, po prostu. Od tych wszystkich prezentacji kopaczy piłki nożnej, od tych reklam piwsk, będących de facto barwionymi oranżadkami o smaku chmielu, i cholera wie czego jeszcze. Cały ten syf, telewizyjno-medialny chłam i szajs mnie po prostu przytłacza, działa na mnie w depresyjny i wkurwiający sposób. Mam ochotę pieprznąć pilotem w telewizor, gdy widzę coraz to nowe zajawki na temat euro 2012.

Warto dodać tutaj kilka refleksji na temat klasy politycznej w Polsce. Tutaj przedstawię Wam to, co się dzieje teraz w Grecji. Otóż lider greckiej radykalnej lewicy powiedział, że jego patriotyzm i uczciwość sprawia, że nie może zawrzeć koalicji z jakimiś tam demokratami czy innymi pomyjami eurokratów, którzy dotąd rządzili. Zwróćcie uwagę: lider lewicy mówi tutaj o patriotyzmie! A u nas, w Polsce? Lider polskiej lewicy, Janusz Palikot, wprost powiedział coś zgoła przeciwnego: "Polacy muszą się wyzbyć Polskości". Nosz kurwa mać! Gdyby takie słowa powiedział jakikolwiek polityk np z Grecji, Niemiec itp - natychmiast zostałby zaszczuty medialnie, po prostu przestałby egzystować publicznie! Na dokładkę dostałby wpierdol od patriotów, a policja zaraz by umorzyła śledztwo - wiecie, tzw "nieznani sprawcy". Tak to się robi w normalnych krajach, Polacy! Gdzie Wasza duma! Jeśli sami siebie nie będziemy szanować, to nikt nas nie będzie szanować.

Potrzeba wspólnego frontu różnych środowisk i organizacji w celu już nie bojkotu, bo bojkoty nic nie dają. Potrzeba sabotażu euro 2012. Jak to zrobić?

-wielkie protesty, manifestacje, blokady ulic, w dniach otwarcia mistrzostw i w czasach meczów.
-skrzyknięcie się np dużej grupy kierowców i blokada przystadionowych parkingów.
-bojkot, totalny, produktów tych producentów, którzy sponsorują tę imprezkę.
-nie pójście na stadiony.
-można się skrzyknąć i np dużą grupą wykupić wszystkie miejscówki w kilku pociągach pośpiesznych, inter city, w dniu meczów.
-skrzyknąć się i płacić jednogroszówkami na autostradach (bramki) i innymi drobniakami.
-jeździć po miastach, autostradach, drogach wojewódzkich z przepisową prędkością lub wolniej. Umożliwi to blokadę dróg.
-płacić drobniakami na stacjach benzynowych położonych w centrum miasta.

Nie bądź bierny, reagujmy, mamy jeszcze czas!

Jeśli chcesz wiedzieć więcej, dołącz do inicjatywy 10 czerwca. Spotkania, teksty, inicjatywy i protesty – tutaj:

//www.10czerwca.eu/

źródło

KOMENTARZE

 • Atakować toreadora nie płachtę !!!
  .
  // Totalna lipa // i owszem, ale Tusek jest tylko zasłoną dymną, tym punktem wystawionym na atak. Płachtą na byka (muleta) zastosowaną zgodnie z jej normalnym użytkiem.

  Skoro zadaniem polityki jest tworzyć fałszywe wrażenie, że stamtąd odbywa się władanie wyborcami, więc dlaczego protestować przeciwko płachcie? Jeżeli już, to wypiąć się na marionetki, a zażądać realnego wpływu na władzę – demokracji bezpośredniej.

  Wszelkie protesty wymierzone w płachtę, nie w toreadora, zapewne też są przez niego organizowane, jak „solidarnościowa” przemiana.
 • Zamiast "posprzatac" chcecie robic "balagan"
  Ludzie dosyc maja "balaganu", chca normalnosci a wy krzykacze tylko zadymy proponujecie. Nic rozsadnego i wartego uwagi nie macie spoleczenstwu do zaoferowania. O... przepraszam, pomylilem sie. Wyrwane cegly na ulicach i spalone domy zamiast prawdziwej odnowy i uzdrowienia.
  Tym Polski nie uzdrowicie.
 • @Stara Baba 06:14:03
  Nie rozumiesz sytuacji ...

  KOMPLETNIE jej nie rozumiesz ...
 • @Ultima Thule 06:24:53
  Alez pewnie ze nie rozumiem. Ludzie bez wizji naprawy tylko w przemocy widza narzedzie. Ukazujac slabosc wewnetrzna panstwa dla ludzi innego narodu wystawiamy sie na posmiewisko. Ukazujemy sie w sytuacji zdradzonego meza skarzacego sie na zone ze go zdradza, czyli robienie
  z siebie nieudacznikow i totalnych kalekow losu.
 • @Stara Baba 06:45:02
  Rolą tych protestów jest:

  - pobudzenie ludzkiej wyobraźni
  - uświadomienia sobie, jak WIELU ludzi jest przeciwko tej chorej imprezie
  - zorganizowanie się w lokalnych społecznościach do dalszych, planowych działań
  - uniemożliwienie politykom "pijarowskie" wykorzystanie "miszczostw" do kreowania swojego wizerunku
  - pokazanie ludziom na zachodzie (będą kamery, dziennikarze), że mamy GDZIEŚ i pieprzone świecidełka w postaci możliwości "organizowania miszczostw" !!! (to taki sam powód do dumy, jak wystawienie dla cwaniaków na własny koszt uczty ...)
 • @Stara Baba 06:45:02
  i jeszcze jedno:

  DO JASNEJ CHOLERY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Kto tutaj stosuje przemoc ????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Co ty BREDZISZ !!!!!!!!!!!!?????????????????????

  TO PAŃSTWO, POLITYCY i URZĘDNICY stosują wobec nas PRZEMOC, podstępnie okradając nas z podatków na pokrycie kosztów tej CHOREJ UMYSŁOWO, KRETYŃSKIEJ imprezy !!!!!!!


  Weź ty się człowieku (kimkolwiek jesteś) OBUDŹ !!!!!!!!!!

  Przestań żyć w matrixie zbudowanym przez CWANIAKÓW dla KRETYNÓW !!!!
 • @Stara Baba 06:45:02
  i jeszcze jedno:

  Powiem ci że dla mnie to najlepiej by było, gdyby w wyniku totalnego chaosu organizacyjnego na mecz otwarcia nie dotarli na czas piłkarze, a trybuny byłyby pełne ...

  MARZĘ O TYM ...

  Tak się pewnie nie stanie, ale chaos na pewno będzie i wszyscy go sobie oglądną ....

  A być może będzie tak, że "miszczostwa" ODWOŁAJĄ !!!!

  I BARDZO DOBRZE !!!!!

  I jeszcze jedno:

  na mecze bilety są rozprowadzane wśród firm, korporacji oraz ESTABLISHMENTU POLITYCZNEGO !!!!!

  Biletów praktycznie nie dostaną zwykli ludzie. Nie będzie komu krzyczeć "tu skma to le" ...

  Będą tam ludzie, którzy będą się cieszyć, że mogą się grzać w cieple prezydentów-buli i płemieluf i płezydentek wszystkich bufetów ...
 • @Stara Baba 06:14:03
  Każdy rozumny człowiek wie, że proces sprzątania polega na robieniu bałaganu najpierw. Gromadzi się śmieci na środku podłogi, wylewa się wodę i chemikalia, odsuwa i wybebesza szafki, brudzi ścierki i własne ubranie itd.
  A gdy się chce zrobić remont - to dopiero wielki bałagan trzeba zrobić.
  A wiesz co to jest pilot? To jest totalne rozpieprzenie łóżka, pojecie znane w wojski i obozach harcerskich, mające na celu wymuszenie porządku właśnie. Bardzo skuteczne. A co jest najskuteczniejszym argumentem za kupieniem nowego telewizora? Mówienie o tym, że szumi? Mówienie o tym, że sąsiad ma nowszy? Nie! Awaria! I to taka której nie da się naprawić.
  Parafrazując Platona: "Chcesz porządku, zrób bałagan."
 • @Stara Baba 06:45:02
  No, Baba ! Czekamy na ODPOWIEDŹ !!!

  NATYCHMIAST !!!

  Odnieś się MERYTORYCZNIE do tego, co ci napisaliśmy ...
 • @Leszy 07:48:56
  A ja wciaz bede stal przy swoim. Chcecie robic balagan zamiast porzadku.
  Co gorsza, chcecie podpalic smieci na samym srodku pokoju z makulatura znajdujacym sie w centrum budynku gdzie straz z innego "powiatu" juz
  czeka aby go zagasic i ich zdaniem niepotrzebne smieci zamiesc oraz
  zlikwidowac. Jeszcze raz powtorze ze nawolywanie do rozroby jest glupota
  lub ukazaniem nieudolnosci ludzi ktorzy nic spoleczenstwu nie maja do zaoferowania oraz w niektorych przypadkach dzialaniem V kolumny.
  Chcecie poprawy to przejmijcie wladze i wdrazajcie swoje plany poprawy
  a nie niszczcie swoich oponentow podpalajac przy okazji swoj wlasny dom.
  Na razie nie macie tej wladzy bo nic ludziom oprocz zniszczenia i balaganu nie macie do zaoferowania.
 • @Stara Baba 08:06:46
  tak, bój się "straży", bój się wszystkich, nic nie rób ...

  To lepiej siedź w domu i "rozmyślaj" ...

  My DZIAŁAMY i NIC nas nie powstrzyma !!!!!

  NIC !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 • @Ultima Thule 08:12:07
  G...no dzialacie. Bylem w 80~81 na ulicach chociaz nie mialem do takiego
  sposobu walki a szczegolnie sedna celu przekonania wiedzac bardzo dobrze kto za tym sie kryje. No ale coz zrobic, nie sluchano mnie. Kolegow paluja a ja w domu bede siedzial? Wiec poszedlem. Dzisiaj juz trzezwiej mysle i ludzi ostrzegam. Nie tedy droga. Zamiast poprawy bicz na swoje plecy krecicie.
  Chcecie poprawy to dzialajcie konstruktywnie i konsekwentnie a nie jak
  mlody na haju.
 • @Stara Baba 08:21:54
  to powiedz JAK ...

  Poza tym nadal nie rozumiesz, co jest ISTOTĄ takich akcji. Tu nie chodzi o to, że złodziejski rząd ugnie się pod naciskiem tłumu !!!!


  Chodzi o to, że ten "tłum" się POLICZY ...

  Potem się ZORGANIZUJE ...

  Potem weźmie udział w WYBORACH ...

  I w końcu wymusi na władzach ustępstwa ...

  Bo jak politycy zobaczą te tłumy, to zawsze któryś z nich postanowi podjąć się realizacji żądań, które płyną z całego społeczeństwa !!!
 • Za moich czasów szkolnych szkoła organizowała akademie
  i inne spędy (obecność obowiązkowo obowiązkowa) np. w niedzielę rano, w święta kościelne by tylko nie iść do kościoła na sumę. Nierzadko były to grupowe oglądania filmów o poprawnych tytułach, spektakle teatralne itd. Bilety były oczywiście za friko...
  Podobnie jest z biletami na euro2012. Wykupione są całe sektory po cenie 1/3 normalnej by napełnić stadiony "swymi ludźmi". Z czyjej kieszeni dopłaca się różnicę ? Z kieszeni tych, którzy na bilet pozwolić sobie dziś nie mogą ale którzy mogliby rozwinąć na stadionie transparent z matołem.

  Jeśli już jest zakaz wnoszenia na stadion podczas euro krzyży i krzyżyków (w odpowiedzi waadzy na zmasowaną akcję kibiców) to co dopiero mówić o wniesieniu innych "precjozów", których płemieł i jego banda boją się jak diabeł święconej wody ?
  Podrzuciłam niedawno w którymś ze swych komentarzy na NE pomysł odnośnie krzyży - ma ich nie być na stadionach ? Proszę bardzo - drukujemy sobie krzyż np. na A-4 (lub inny format), kartkę składamy, wkładamy w kieszonkę i w odpowiednim momencie...
  Podobnie z matołem.
  Tym, którzy będą w czasie euro koło stadionów życzę jednego - by nie dali się sprowokować bo na pewno takie akcje ze strony policji i opłaconych przez rząd elementów będą chlebem powszednim w te dni.
  Bądźcie mądrzy ! Wtedy się uda !

  Pozdrawiam.
 • @contessa 08:34:36
  to ja mam lepszy pomysł: bierzemy TYLKO białą kartkę - i na znak osoby siedzące "w krzyż" trzymają białe kartki nad głowami. W ten sposób z "kartkowych pixeli" można zbudować nie tylko krzyż, ale nawet i MATOŁA ...
 • @Ultima Thule 08:44:12
  ale to i tak bez sensu, bo kibicom NIE WOLNO zmieniać miejsc, a moim zdaniem POŁOWA kibiców to tak naprawdę zmobilizowani urzędnicy, swoi ludzie i nawet tajniacy, policja, wojsko. Więc nie ma najmniejszych szans, żeby udało się komuś rozwinąć baner lub zorganizować innego rodzaju protest na trybunach poza może jakimś desperackim HARAKIRI na oczach zdumionych służb ...
 • Jarek
  Ano cześć.

  Ze swej strony proponuję takie rowiązanie:
  http://polacy.eu.org/2232/albo-wolnosc-albo-umieranie-w-kajdanach-na-kolanach/
  Nie chcę powielać notki stąd odnośnik. Kto zechce może się zapoznać z pomysłem i argumentacją w zalinkowanym odnośniku.
  Bojkot - jak najbardziej.
 • Z całej duszy
  i z całego serca popieram i zgadzam się z poglądami wyłożonymi w notce. Obawiam się że realnie patrząc prawdopodobieństwo sukcesu nie jest duże :( . Rewolucja nie uda się jak ludzie mają co jeść (dmuchany chleb i parówy z 1% mięsa z hipermarketu) i igrzyska (telewizje, i cała ta gnojówa medialna). Poza tym znakomita większość ludzi jest zwyczajnie głupia i wprost niewyobrażalnie podatna na sugestie (ja też osobiście, ale odkąd poznałem mechanizmy to mniej, no i telewizora nie posiadam)., a tu wymaga się się od nich intelektu na poziomie studentów ostatnich lat filozofii i to jako drugiego fakultetu i po starej maturze :) . Patriotyzm za całą moją rodzinę odrobił mój Dziadek ( polski oficer zm. w lutym w Buchenwald'zie na "zapalenie płuc" - rodzina oczywiście odebrała po wojnie "odpowiednią zapłatę", a i tak ten Buchenwald to "szczęście" , bo było wolno mi w młodości mówić, gdzie Dziadek zginął ), no więc gadki o patriotyźmie-idiotyźmie też mnie jakoś nie inspirują. Tak więc ze łzami w oczach twierdzę że to: Stara Baba" ma rację, baardzo gorzką rację ! Ale i: każdy skuteczny sposób przerwania tego kurewstwa jakie robi nasz obecny (nie)rząd jest dobry ! Ale co później ??
  Moja rada: uczmy się od Węgrów ! Jeszcze chyba nigdy na naszej 1000 letniej przyjaźni się nie zawiedliśmy !
 • A może tak zachęcić biedaków, aby podczas euro się nie wstydzili
  i zaczęli żebrać we wszystkich możliwych i widocznych miejscach !!!

  1oo, 1000 żebraków usuną, ale jeśli na miejscu każdego usuniętego stanie 10 nowych ?
 • @Stara Baba 06:45:02
  masz dużo racji,

  dlatego postuluję, aby nie czekać na euro, tylko zacząć już teraz,

  zrobić wszystko, aby się nie odbyło.
 • Jak bojkotować?
  Bojkot? Na czym ten bojkot miałby polegać?

  Bojkotujcie stadiony! Nie idźcie na nie, idźcie również pod siedziby TVN-u, Gazety Wyborczej, Krytyki Politycznej, idźcie pod domy znanych polityków, którzy sprzedają Polskę, idźcie pod siedziby partii pod Sejm RP, tam trzeba protestować i ich bojkotować, a nie na ulicach, tak żeby zaczęła się lać krew Polków lub rozpoczęły się zamieszki, ponieważ oni tylko na to czekają.

  Robić mały sabotaż, malować hasła na ścianach w różnych językach, "na przykład telewizja kłamie!", wieszać transparenty, banery, oblewać reklamy farbą z aktorami którzy naśmiewają się z Polaków i nazywają Polaków oszołomami, pijakami, złodziejami, faszystami. To będzie realne działanie, a nie to co proponują organizatorzy bojkotów tzw. przyszli bojkotujący, którzy najprawdopodobniej niczym nie ryzykują, a chcą dzięki temu bojkotowi wypromować swoją osobę, tak aby dostać się na polityczne salony. :)

  Pod sejmem RP w dniu głosowań nad wydłużeniem pracy w Polsce powinno przyjechać i przyjść kilka milionów Polaków, a tu lipa. Tak właśnie wyglądają w Polsce związki zawodowe, ile tam tych związkowców było, jak w takim razie pracują w terenie te związki zawodowe, jeżeli przy tak ważnej dla wszystkich Polaków ustawie o naszych przyszłych emeryturach przyjeżdża dwa tysiące związkowców? A podobno, tak mówią w mediach polskojęzycznych, mamy strasznie dużo związków zawodowych w Polsce. He, he...

  To jest wszystko pic i fotomontaż. :)))

  Ile ludzi jesteście wstanie zgromadzić na tych pikietach, blokadach i słusznych bojkotach? Na czym polega działanie związków zawodowych w Polsce, na czym polega działanie tzw. opozycji parlamentarnej w Polsce? Pyta się związkowiec posła PiS-u, czy pan się przyłączy i stanie po naszej stronie, tak aby nas policja w razie czego nie usunęła i nie pobiła, a ten że on już stoi,i że on się nie posłem ale europosłem. :))))

  I oni chcą mieć w Polsce polski Jobbik, chyba umrę ze śmiechu, oni chcą mieć w Polsce drugi Budapeszt. :) He, he...

  Czy w Polsce są ludzie, którzy naprawdę chcą coś w naszej Ojczyźnie zmienić i mogą to uczynić, ponieważ mają albo pieniądze albo są ważnymi politykami? Obawiam się, że jest ich bardzo mało. :)
 • @Stara Baba 08:21:54
  tu akurat podzielam stanowisko,
  też jeśli uczestniczyłem w demo/nstracjach/lkach, to tylko w wyniku presji środowiska bez przekonania.

  Było wystarczającą dużo skuteczniejszych sposobów walki.

  Ja np. od tego czasu już nie kupiłem gazety. Ci zadymiarze z jednej strony ganiali się z ZOMO, z drugiej strony je finansowali kupując gazety.
 • @Ultima Thule 08:30:40
  tłum się niestety nie policzy,
  w nim będą zarówno zwolennicy zusowych emerytur, jak i zwolennicy poglądu z emerytami do gazu.
 • @bodziopl 09:53:48
  " wymaga się się od nich intelektu na poziomie studentów ostatnich lat filozofii i to jako drugiego fakultetu i po starej maturze :)"

  znacznie więcej, zobaczcie ilu buraków kupuje TV i różne pakiety !

  ilu ludzi kupuje mnóstwo niepotrzebnych gadżetów, tylko po to, aby szpanować, że są lepsi od innych.

  Ludziom nie zależy na tym, aby wszystkim było dobrze. Ludziom zależy, aby mieć lepiej do sąsiada, bez względu na to, czy będą na plaży czy w szambie. Tylko "lepsza pozycja" zapewnia przychylność współczesnych "wyzwolonych z przesądów" kobiet. A wzorem amerykańskim zamieniliśmy wiarę (religię) na seks. Życie współczesnych Polaków kręci się wokół dupy.
 • @Stara Baba 06:45:02
  Głosowałaś POlko i POlaku na Platformę Obywatelską? Otrzymaliście prezent za oddany głos wyborczy od TUSKISYNA , zatem cieszcie się POlki, POlacy i pracuje do starości, aż zaczną wam pękać kości, później odwiozą was do miasta Łodzi, a tam pavulon wam zaszkodzi!!!
 • Zaprotestujmy 8->9 czerwca br. na Stadionie Narodowym!
  http://raj.nowyekran.pl/post/59767,zaprotestujmy-8-9-czerwca-br-na-stadionie-narodowym

  Niestety jakoś trudno się skoordynować, więc najpewniej w czerwcu obudzimy się jak zwykle z ręką w nocniku.
 • @Stara Baba 08:21:54
  Zrozum tchórzu, tępaku, że wolności kartką i zmian już na tym etapie ich bezczelności nie wywalczysz. Oni już tak zbezczelnieli, że otwarcie już mówią: kartką wyborczą z namio już nigdy nie wygracie. Oni już wyspecjalizowali się w falszowaniu wyborow od 2007 do dziś, w 2005 była w/g nich oszybka, ktorą szybko naprawiono. Tylko opcja miecza nam Polakom pozostaje, czyli my albo oni, to nasze być albo nie być, Narodu i Państwa, Polski.
 • @Kula Lis 62 10:31:23
  No już zaczyna się, to jest dopiero dyskusja, a ty paszczaku już jesteś na liście płac w PiS-e, czy dopiero zamierzasz na niej być? Co to za dyskusja, polegająca na wyzwiskach i ciągłych zarzutach o współpracę z sowietami albo z PO, tylko dlatego, że niektórzy z nas nie widzą w PiS-e ratunku dla Polski, którzy dostrzegają wiele takich spraw w PiS-e, które im z różnych powodów nie pozwalają popierać tej partii. Nic nie rozumiecie pisowska pisobolszewio, niczego...

  No jeżeli ja miałbym zagłosować na PiS, a potem do sejmu albo do europarlamentu mieliby się dostać tacy ludzie jak Hofman, Czarnecki, Kuźmiuk, to musiałaby mnie uschnąć chyba ręka i mój mózg również musiałby przestać pracować...
 • @Paweł Tonderski 10:38:00
  nie wiem, co Pan ma przeciwko Hofmanowi, jego medialne wystąpienia są o niebo lepsze niż wszystkich pozostałych pisowsów,

  ale pisu też nie jestem w stanie popierać, wystarczy przeczytać biografię ich wrocławskiego przywódcy.
 • Koko koko euro SPOKO !
  Chcecie pokazac ucisk w Polsce ... komu ? Tym co nas uciskaja :) ????

  Oni na to leja wszczyscy bo MY pracujemy na nich !!!!
  Jak juz chcecie protestowac to robcie to w sensownym celu, bo protesty pod publiczke albo nie zostana wogole nigdzie pokazane albo pominiete.

  Artykul jest co najmniej komiczny !!!
  Drogi autorze, sport to nie polityka i propoaganda. Sport to forma rozrywki, pasja, i cos prawdziwego. To nie wydmuszki typu "Taniec z pedalem" to nie telenowela, to cos prawdziwego. Moze jak bys sami kiedys pouprawial to zrozumiesz.

  Nie mozna calymi dniami tylko pracowac i sie wkorwiac na Tuska, kazdy czasem chce odpoczac a sport jest tego najlepsza forma, jak komus sie nie chce uprawiac to chociaz pooglada i doceni wysilek innych.

  Ty juz wiesz jaki bedzie wynik ? Moze podaj to obstawie ? Kazdy obstawi i bedzie zielona wyspa !! Hiszpanie majac najlepszych pilkarzy przez dziesieciolecia mieli dno na mistrzostwach, a my grajac przecietniakami liczymy na mistrzostwo ! A dlaczego ? Bo to sport i wszystko sie moze zdarzyc, patrz na Grecje jakis czas temu ...

  Koszty Euro to w 90 % koszty inwestowane w infrastrukture !!! Jak by nie to euro to przy Polskim systemie budowania to kolejne autostrady czy lotniska powstaly by w 2025 ... albo wogole. A jak sam piszesz juz ktos to wykorzystuje na tanich lotach, a nie na koleii. Po co nam kolej ktora jest w latach 80 jeszcze jak rzeczywiscie mozna miec tanie loty.

  Da sie da sie ! Ale bez euro nie bylo by szans na tanie loty bo nie bylo by lotnisk ...
  Sam zreszta piszesz ze od 20 lat polskie koleje sa zapomniane, to czemu zwalasz wine na euro ? Gdzie wreszcie ruszyly jakies inwestycje. To ze ruszyly jak ruszyly to juz nie wina euro a Polskich rzadzacych, ale to inna para kaloszy.

  Co ma Palikot do euro ? W wielu krajach wczesniej bylo euro rozgrywane, czy martwiles sie kiedys co w danym kraju sie dzieje ? Czy ludziom sie tam dobrze zyje ?

  Chcecie to protestujcie, wasza sprawa.
  Dla mnie kazde takie zawody to wielka frajda, i tak bedzie tym razem. To ch** ze jade na mecz na Ukraine bo w Polsce nie moglem kupic biletu, ale nikt mi tego swieta nie zniszczy, nawet Donek & Bronek.
 • @interesariusz z PL 10:42:00
  Dodatek drożyźniany to jego pomysł, on ma takich pomysłów od pyty. :)

  To prawda,że w swoich wypowiedziach jest bardziej wyważony od innych posłów PiS-u. :)
 • @Paweł Tonderski 10:46:37
  nie znam pomysłu dodatku drożyźnianego,
  ale sam go rozdaję różnym zdychającym co się ośmielają wyjść na ulicę,
  jak każdy biedak wspieram tych, co mają jeszcze gorzej,

  ponadto pomysły polityczno-ekonomiczne to rzecz dyskusyjna,

  a bezczelność polegająca na stawianiu się ponad prawem, to drugie.
 • @cosmosis
  Po pierwsze mam dla Pani propozycję aby nie oglądać TV- wyjdzie taniej, zdrowiej, a i czas spędzony przy książkach będzie dla Pani pożytku.
  Po drugie: napisała Pani takie oto zdanie> "Lider polskiej lewicy, Janusz Palikot....." - mam wzt. pytanie o jaką lewicę Pani chodzi?
  Proszę wyjaśnić ten wątek.

  Pozdrawiam.
 • @Ultima Thule 08:44:12
  Zadrukowaną też można.
  Bystry jesteś, brawo ! Odczytałeś ukrytą, niepisaną intencję.
  Pozdrawiam.
 • @bodziopl 09:53:48
  "Patriotyzm za całą moją rodzinę odrobił mój Dziadek (...)"

  Pan wybaczy ale.... Pański Dziadek odrobił patriotyzm za siebie. Tylko za siebie. Jego "odrobienie" nie zwalnia jego potomków z niczego, tym bardziej to nie powód by w tej materii spocząć na laurach.
  Patriotyzm, wolność to są sprawy o które walczy się nieustannie. Ta walka może mieć różne formy ale nie powinna, nie ma prawa ustawać.
  Jest dość przykładów w naszej historii, pokazujących jak to się kończyło. Dziś sami jesteśmy żywymi świadkami gdzie się podziało to, co w stanie wojennym oblewała polska krew.
  Pierdoły Pan wypisuje o "patriotyźmie - idiotyźmie".
  Pozdrawiam.
 • @Paweł Tonderski 10:38:00
  Czyli co - jak się np. w PiS nie widzi ratunku dla Polski to go automatycznie traktować jak powietrze albo jeszcze lepiej - zniszczyć, zmieść z powierzchni ziemi ? Tak by wynikało z tego co Pan pisze.

  Ja tego ratunku nie widzę np. w partii JKM ale to nie oznacza, że zaraz polecę go zagryźć albo że zacznę napuszczać na jego partię innych. Jest tu pod ręką na NE, ale swoje wejścia na jego blok mogę policzyć na palcach jednej ręki...
 • @AdNovum 12:27:33
  A to takie proste, wystarczy tylko pomyśleć....
  Pozdrawiam.
 • @contessa 13:15:37
  Jeśli to takie proste, to proszę mi wyjaśnić, bo ja osobiście jakoś nie kojarzę
  Palikota z liderem polskiej lewicy.

  Pozdrawiam.
 • @AdNovum 13:21:39
  Palikot jest liderem masonerii, banksterów i zwyrodnialców chorych na homoseksualizm, jest również przedstawicielem lobby produkującego marihuanę a wcześniej przemysłu spirytusowego. :))) Bimbrownik, to dobre określenie dla pana Palikota, bimbrownik, biznesmen, mason i człowiek, który dzisiaj jest komunistą a jutro fundamentalistą chrześcijańskim, a pojutrze zwolennikiem aborcji na życzenie i eutanazji oraz zwolennik zalegalizowania w Polsce miękkich narkotyków i ich uprawy, ale tylko dla siebie i dla ludzi, których interesy on reprezentuje i pilnuje będąc reprezentantem obywateli polskich, którzy na niego zagłosowali. :)))

  Pani być może, nie wdaje się w połajanki na blogu u pana JKM-a, ale tam w tych "dyskusjach" biorą często zwolennicy pana Jarosława i PiS-u, w swoich wypowiedziach nie różnią się od sekciarzy korwinowców oraz od retoryki palikociarni i zwolenników PO. :)
 • @Paweł Tonderski 13:52:06
  Dziękuję za wyjaśnienie mi moich wątpliwości, bo już myślałem przez moment, że sam błądzę widząc w post'e cosmosis zaszeregowanie Palikota jako "lidera polskiej lewicy".
  Sądzę, że raczej można tego osobnika nazwać mianem bezideowego karierowicza, który właśnie dzięki braku zasad może bardzo dobrze (jak wielu mu podobnych, których nie wymieniam, bo zabrakłoby miejsca) funkcjonować w tym polskim bagnie jakie specjalnie dla nich tu urządzono.

  Pozdrawiam.
 • @interesariusz z PL@StaraBaba/WSZYTSKIE DROGI PROWADZA DO RZYMU
  kazdy robi, co uwaza za wlasciwe i to wszystko rzaem sklada sie na ostateczny efekt.
  - ten balagan juz sie konczy, to sa ostatnie podrygi bandyckiej mafii, odpowiedzialnej za smierc i cierpienie setek milionow niewinnych ludzi, zdegradowane srodowisko, zdemoralizowana i zdegenerowana ludzkosc.
  konczy sie era tajnych ugrupowan, sekt, banksterow, manipulantow, zlodziei, zbrodniarzy, oszustow,... tak, jak po kazdej najciemniejszej nocy,
  budzi sie jasny nowy dzien.
 • A
  ...po jakiego grzyba Polska składała ofertę organizacji EURO?

  Przecież na tych warunkach, jakie narzuca UEFA było wiadomo, że to samobójstwo finansowe???

  Jakieś protesty teraz to kompletny idiotyzm. Trzeba było protestować pięć lat temu!
 • @naopak 15:08:09
  to nie Polacy składali ofertę, tylko złodzieje politycy i urzędnicy ...

  Mamy PRAWO i OBOWIĄZEK nie tylko PROTESTOWAĆ, ale także CAŁKOWICIE SPARALIŻOWAĆ te "miszczostwa", aby raz na zawsze wybić z głowy organizowanie u nas tego rodzaju cyrków !!!

  I jeszcze jedno:

  ROZLICZYMY ICH ...
 • @Kula Lis 62 10:36:55
  ..."Tylko opcja miecza nam Polakom pozostaje, czyli my albo oni, to nasze być albo nie być, Narodu i Państwa, Polski."...
  Jakbym wlasnie ta V kolumne slyszal. Kto narod do rozlewu krwi popycha majac w garsci inne rozwiazania dziala na szkode tegoz narodu.

  ...."Zrozum tchórzu, tępaku,".... no wiesz tu pewnie nastepny siedzi przyklad jakim bohaterem jestes. W mordzie mocny lecz gdy przyjdzie
  co do czego "judasze" sie po katach pochowaja i na ulicy bezbronny
  narod zostanie, ktorego nie tylko "wladza" lecz i z Uni przyjada palowac!
  Chron Panie Boze od takich doradcow i przyjacieli.
 • @Czartoryski 14:12:08
  Czartoryski masz rację, kończy się żywot przekrętów. Należy posłuchać jednak głosu rozsądku z doświadczeń Starej Baby. Ktoś nieświadomy, lub przekupiony może mówić, że bałagan i chaos jest najlepszym rozwiązaniem. Były, już krwawe przykłady wczesnego Powstania Warszawskiego, oszukanej Solidarności Robotniczej, gdzie bez Stanu Wojennego w Warszawie planowano w listopadzie, że 17 grudnia 1981 r. MPO będzie zbierać trupy z ulic Warszawy podczas generalnego strajku NSZZ S. a jeszcze jeden przykład w 1989 roku niepotrzebnie tysiące studentów zginęło na Placu Niebiańskiego Spokoju w Chinach. Powtórzę Słowa Starej Baby - Chroń Panie Boże od takich doradców i przyjaciół.
 • @Ultima Thule 08:30:40
  Kłopot w tym, że

  tłum się policzy
  zorganizuje
  weżmie udział w wyborach

  i

  wybierze jeszcze gorszych :-)

  Dopóty nie da się w Polsce naprawić gospodarki i sposobu rządzenia, dopóki szkolnictwo i wychowanie nie zostaną ponownie postawione z głowy na nogi.
 • @Dr nightel 10:43:07
  Znam wyniki (w naszej grupie)

  Pierwszy mecz - otwarcia
  Drugi - o wszystko
  Trzeci - o honor

  :-))

  Stary dowcip, ale jary.
 • @nonscolar 18:20:51
  Ale jak się tego nie zrobi, to będzie gorzej ...

  Poza tym ja wierzę, że "kropla drąży skałę" ...

  Każdy musi ROBIĆ SWOJE ...

  Zauważ też, że historia świata zna tysiące udanych działań społecznych. A więc DA SIĘ !!!
 • @Stara Baba 06:14:03
  to wez miotłe i sprzataj bo za 300 zł emeryturki nie wyzyjesz wiec se dorób
 • Zamieszki będą koniecznie
  ponieważ rządzący ekipy wszystko robią dla napięcia sytuacji społecznej przed początkiem mistrzostw Europy (czego tylko kosztuje akceptowana przez Sejm ustawa emerytalna!) tylko chroń Boże od tego żeby w tych zamieszkach była rozlana nawet kropla krwi ludzkiej.
 • @interesariusz z PL 10:27:05
  zgadzam się w co najmniej 90%, no z tym seksem to mniej, często jest też "złoty cielec"
 • @contessa 13:05:04
  No to odnośnie mojego Dziadka; przed wojną kierownik szkoły, jako oficer 28 pułku Strzelców Kaniowskich bierze udział w bitwie nad Bzurą (kilka wsi od swojego, a teraz w moim posiadaniu domu), potem oddział przedziera się na odsiecz W-wie i zostaje rozbity ok. Kampinosu-Leszna (tu teraz mieszkam). Dziadek z offlagu utrzymuje w rodzinę w GG (paczkami ze szwedzkiego CK), potem na rozkaz org. AK zgłasza się do pracy na terenie Rzeszy (raporty z tych "prac" gdzie ile czego pojechało n.p. za dwa dni via W-wa były w Londynie ! Po wsypie tej organizacji staje się pensjonariuszem sanatorium Buchenwald, gdzie mimo usilnych starań niemieckich lekarzy umiera w lutym 1944 (od 2008 mamy nawet akt zgonu). Zarażony jakże słusznym patriotyzmem mój Ojciec nie może jednak jako syn nauczyciela zostać oficerem lotnictwa (w powiecie pan ubek powiedział: wicie, rozumicie, ludowo ojczyzna nie potrzebuje was w lotnictwie, na podoficera do piechoty, albo von). A żeby było śmieszniej to mój Ojciec pracował z Markiem Niesiołowskim - młodszym bratem tego kapusia Stefana i kilka razy składali się by zapłacić mandat czy kolegium za niego (to w odróżnieniu od starszego bardzo porządny człowiek). No i dlatego uważam że patriotyzm mam odrobiony (o swoich naprawdę epizodycznych sprawach nie wspomnę - bo to typu guziki w oczach lenina, ... ). No to tak: Dziadek - zginął poszło w pi...u, Babcia (domiarem za odzyskane po konfiskacie niemieckiej swoje własne przedwojenne gospodarstwo) i Ojciec byli szykanowani - ch.. z tym. Ale ja w końcu chciałbym pożyć w sprawiedliwym i wolnym kraju - bo q...wa mam tu coś pożytecznego do zrobienia i zaoferowania, a nie tylko p...ć się z biurwokracją, i słuchać kto za 1000 PLN łapówy rozp..ł majątek "państwowy" wart 1000x więcej !, ale jak się nie da to też na stare lata zrobię wypad i to nawet na drugą półkulę (w moim fachu bez strachuale moje dzieci raczej wyemigrują, czego nie będę śmiał im odradzić !) No ale "raz maty rodyła" (jak mawiał mój przodek - zagończyk), lubię troszkę pobalować, to wezmę dziadkową szablę i fuzję i na której barykadzie Panią oczekiwać ?? Tylko proszę mi o patriotyźmie nie wspominać, nie dywagować dobry li on czy lichy, bo ze śmiechu nienabita szabel mi wystrzeli jeszcze !
 • @Ultima Thule 18:30:26
  Są dwa wyjątki że się nie da: Polska i Węgry - to teraz na Węgrzech sam Orban określa jako cud ?
 • @igorzzz 19:13:52
  ja się BARDZO POWAŻNIE OBAWIAM, że związkowcy DOGADAJĄ się z rządem i nie zrobią żadnych protestów, albo zrobią protesty KONTROLOWANE, które pojawią się w polskich mediach, ale ani nie zdezorganizują miszczostw, ani nie będą medialne dla Zachodu ...

  A moim zdaniem protesty powinny się odbywać ni po to, aby coś "wywalczyć", lecz po to aby ZNISZCZYĆ tych, którzy nas OKRADAJĄ !!!

  A także po to, aby nie dopuścić do odbycia się imprezy, na której cel okradziono nas z 30 miliardów złotych !!!

  Dla zasady powinniśmy storpedować ta imprezę !!!
 • @Ultima Thule 20:02:13
  nie pozwólmy, aby "umiłowany przywódca" Kim Dzong Tusk (syn Wielkiego Wodza Kim Ir Tuska) pławił się w blasku "miszczostw" !!!

  Niech ten blask zamieni się w GÓWNO !!! (i wtedy niech się w nim pławi)
 • @Ultima Thule 08:30:40
  Nie postanowi podjąć się realizacji żądań tylko postanowi się podczepić i będzie jak dawniej. Nic się nie zmieni.
  Protesty podczas euro są śmieszne. Do Polski przyjadą kibice, będą chodzili na fleku w dupie będą mieli czy stoimy z transparentami, czy jesteś my za czy przeciw Tuskowi. Oni przyjadą kibicować a nie brać udział w politycznych manifestacjach.
  Ja mam pytanie kto miałby stanąć na czele tych protestów kto miałby być liderem?
 • @Ultima Thule 06:24:53
  A ty rozumiesz? Chcesz protestować przeciwko rządowi bo budował stadiony na Euro? Czy to ten rząd starał się o organizacje Euro. Chcesz protestować przeciwko wykonawcy a co z tym który zaproponował organizację Euro.
 • @contessa 08:34:36
  "Podobnie jest z biletami na euro2012. Wykupione są całe sektory po cenie 1/3 normalnej by napełnić stadiony "swymi ludźmi". Z czyjej kieszeni dopłaca się różnicę ? Z kieszeni tych, którzy na bilet pozwolić sobie dziś nie mogą ale którzy mogliby rozwinąć na stadionie transparent z matołem. "

  Podaj źródło tej informacji o biletach za 1/3 ceny?

  Co do krzyży i innych transparentów.

  Teraz na stadionach rządzi UEFA i naszym rządzącym nic do tego. Nie PełO zakazało wnoszenia transparentów i krzyży. Zmień adresata pretensji, bo narażasz się na śmieszność.
 • @Ultima Thule 08:44:12
  To ilu z was protestujących wybiera się na to przebrzydłe Euro? Ilu z was ma bilety? Ilu z was dostało te bilety za 1/3 ceny?
 • @AdNovum 13:21:39
  Partia palikota to zagrywka pijarowska i jest "dzieckiem" PO i frakcją PO. Powstała wyłącznie po to by w społeczeństwie wywołać wrażenie, że jest partią opozycyjną w stosunku do PO. Takie mydlenie oczu i asekurantyzm...

  PO jest niby partią liberałów ale daleko jej do nich, najbliżej jej do lewicy. Ja bym poszła dalej - wg mnie PO jest jeszcze bardziej na lewo od SLD.
  Pozdrawiam.
 • @bodziopl 19:41:42
  Piękne !
  Pozwolę sobie jednak podtrzymać zdanie, że patriotyzmu nikt za nas nie odrobił i nie odrobi. Musimy sami bo patriotyzm to nie jest coś, co można wsadzić do słoika, spasteryzować i odstawić do spiżarki na trudniejszy czas.
  Pozdrawiam.
  :):)
 • @Czartoryski 14:12:08
  Zyczę - Panu, wszystkim tym dla których Polska to nie tylko plama na mapie, oraz sobie - by to co Pan napisał, stało się ciałem. Niech ten jasny nowy dzień stanie się faktem.
  Pozdrawiam.
 • @Andrzejek 07:22:51
  "Podaj źródło tej informacji o biletach za 1/3 ceny?"

  Na pewno ją znajdziesz w prasie, ale dopiero po euro.
  *********

  "Co do krzyży i innych transparentów."

  Sugerujesz, że zerwanie orzełka z koszulek piłkarzy to też dyrektywa UEFA ? A ja jakoś nie słyszałam by UEFA protestowała gdy orzełek wrócił na koszulki. Coś przeoczyłam ?
  **********
  "Nie PełO zakazało wnoszenia transparentów i krzyży. Zmień adresata pretensji, bo narażasz się na śmieszność."

  No dobra - PZPN. Tylko, że... PZPN chce być bardziej papieski od samego papieża i sobie dowolnie nadinterpretuje przepisy UEFA by mu partia karmicielka parasola nie zamknęła.
 • @contessa 07:52:53
  Nie piękne - raczej smutne. Romantyk by zapłakał, pozytywista wyciągnie wnioski: psu w d... te całe patriotyzmy, a jeszcze potem za to można być ukaranym (pomijając moją historię to n.p.: Rotmistrz Pilecki). A z Historii wnioski należy wyciągać ! Jestem głęboko przekonany że moim powołaniem jest moja rzemieślniczo-inżynierska robota (bo jest na poziomie i nawet trochę za nią płacą), ale jak trzeba to i jaki koktail M. akuratnie wymieszam, i choć moje lata już nie obligują do obowiązku obrony, tu i ówdzie strzyka, to "jak trzeba" zrobię co uznam za przyzwoite, ale lepiej żeby nie ! Zresztą co już pisałem nie będzie żadnej rewolucji, bo: są parówy w hipermarkecie i rozrywka w telewizjach
  do Czartoryski: 3mam wszystkie kciuki, ale pewnie wyjdzie jak zwykle (bo tak Historia uczy ?)
 • @Andrzejek 07:10:35
  ktoś pokroju Nigela Farage'a ...
 • @Andrzejek 07:24:27
  ja bym nie poszedł nawet ZA DARMO na żaden mecz ...

  Wolę w tym czasie pobiegać po lesie ...

  Ale nie widzę też nic złego, że ktoś z protestujących pójdzie na mecz !!!

  Jeżeli ktoś lubi futbol, to protestuje przeciwko KRADZIEŻOM oraz przeciwko promowaniu się polityków przy pomocy EURO !!!

  A to nie ma nic wspólnego z tym, czy ktoś lubi chodzić na mecze !!!
 • @contessa @goodness @Ultima Thule @bodziopl/jesli ich odrazu nie pokonamy, to ich wzmocnimy
  ...ten jasny dzien budzi sie, bo taka jest kolei rzeczy. - natura jest inteligentnym supersystemem, ktorego prawom podlega wszystko w naszym swiecie.
  kazdy nadmiar przechodzi w swoje przeciwienstwo.
  nadmiar widzimy jasno w dzialaniach zbrodniczych "elit" nwo i wszystkich podporzadkowanym im skorumpowanym strukturom.

  czy walczyc? - niech walcza ci, ktorzy uwazaja, ze nie ma innego wyjscia.
  osobiscie uwazam, ze to niepotrzebne. ale jesli juz tak, to ze zrozumieniem zasady, ze atakujacy jest zawsze w nierownowadze i latwo go pokonac, schodzac z linii ataku i pomagajac mu w kierunku, w jakim zmierza...
  niech oni nadal beda ta aktywniejsza strona. stosujac zasady aikido powolmy im...upasc.
 • @contessa 07:46:42
  Oni są w ogóle bardzo "lewi", bo najbardziej lubią lewiznę.
  A jeśli chodzi o ich POglądy (precyzyjniej mówiąc światopogląd), to cechą charakterystyczną tych typków jest brak POglądów, poza jednym- KASA !!!! DUŻO KASY !!!! czyli nie narobić się a zarobić.

  Pozdrawiam.
 • kontakt
  bardzo prosze o kontakt: Leslaw Pietrasz, leszeg@yahoo.fr

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY