Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
82 posty 16 komentarzy

Astral Projection

Kefir2010 - rok 2001: "Ludzkość zrozumie przesłanie filmu Matrix dopiero za 20 lat" "Im mniej człowiek wie, tym łatwiej mu żyć. wiedza daje wolność, ale unieszczęśliwia" - to dlatego iluzje kosztują tak wiele.

O co chodzi z bełkotem Debbie Schlussel?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Nie jest to bynajmniej wybryk oszalałej z nienawiści żydówki, ale kolejny etap planu opracowanego na kilkadziesiąt lat..

Przede wszystkim – jest to ścisła realizacja globalnego planu syjonistów wobec Polski. Plan ten najpierw zakładał publikowanie w ścierwomediach należących do żydów fraz: “polskie obozy koncentracyjne” i innych. Natomiast brednie Schlussel są o tyle charakterystyczne, że przekroczyły kolejny, zdaje się, nieprzekraczalny rubikon. O co chodzi?
-w latach 90-tych bardzo wpływowe lobby żydowskie / syjonistyczne / judeocentryczne zarzucało Polakom obojętność wobec Holocaustu żydów (Szoa).
-w latach 00′ ścierwomedia, w tym polskojęzyczne, zarzucały nam już samodzielne, ale jednak – ograniczone sprawstwo. Mieliśmy więc Jedwabne i inne tego typu oszczerstwa.
-teraz, w latach 10′ XXI wieku, będzie się coraz częściej zarzucało nam już nie tylko wtrącanie się do poczynań Niemców, ale wręcz.. samodzielne, całkowite sprawstwo! I tak sprawstwo Niemców zostanie zastąpione samodzielnym i świadomym sprawstwem Polaków!

Debbie Schlussel napisała, że to Polacy zamordowali kilka milionów żydów, że to Polacy byli sprawcami i agresorami w II Wojnie Światowej!! A to oznacza już zupełnie nową jakość, zupełnie nowy bełkot ścierwomediów. To jest właśnie przekroczenie tego rubikonu – jak dotąd nikt znany ze środowiska żydowskiego nie odważył się na wylewanie takich pomyj.
Jakie będą następne kroki? Następny krok prawdopodobnie polegał będzie na tym, że przesunie się datę rozpoczęcia Wojny do momentu inwazji Niemiec na ZSRR. W jakim celu? W takim, by nie mówiono już o Polsce, o ziemiach polskich jako pierwszych bombardowanych przez nazistowskie Niemcy. W myśl tej chorej, zionistycznej logiki, II Wojna Światowa będzie wojną niemiecko – radziecką z udziałem Aliantów. Polski w tym nie będzie! Tego zagrania możemy się spodziewać jeszcze w tej dekadzie, do roku 2020, wraz z kolejnymi etapami odmóżdżania społeczeństw i przykręcania śruby. Mówiąc oględnie: libertariański American Dream zostanie zastąpiony wynaturzonym American Pie, i to też nie dla wszystkich.

————————————————

Co możemy zrobić:

Trzeba pokazać komuś, że potrafimy walczyć o prawdziwą historię.

Powtórzymy to co zrobiliśmy w czasie awantury o ACTA. Pokażmy, że jesteśmy siłą i jednością. I potrafimy walczyć o prawdę. Więcej informacji w postach.

Godzina zero: 22:00
Zbiórka przed akcją godzina 21:00
I tak codziennie, dopóki nie cofnie tego co powiedziała.

TRZEBA SIĘ ZORGANIZOWAĆ!!
NIE POTRZEBA DUŻYCH UMIEJĘTNOŚCI.

PIERWSZYM KROKIEM BĘDZIE ODPALENIE PROGRAMU LOW ORBIT ION CANNON. SŁUŻY ON DO PRZECIĄŻANIA SERWERÓW OLBRZYMIĄ ILOŚCIĄ ZAPYTAŃ. TO TAK JAKBYŚCIE ODŚWIEŻALI STRONĘ KILKA TYSIĘCY RAZY NA SEKUNDĘ. ODPALAMY PRZEGLĄDARKĘ TOR(jeśli ją pobraliście), A NASTĘPNIE WCHODZIMY POD TEN LINK: //pastehtml.com/view/blhlep4e5.html

W POLU URL WPISUJEMY ADRES ATAKOWANEJ STRONY, W TYM WYPADKU BĘDZIE TO: //www.debbieschlussel.com/

NASTĘPNIE W POLU REQUESTS PER SECOND WPISUJEMY WARTOŚĆ 1000, I KLIKAMY START FLOODING.

GODZINA ZERO WSTĘPNIE USTALONA NA 22:00. GDYBY NIE BYŁO ODPOWIEDNIEJ ILOŚCI OSÓB, MOŻE ZOSTAĆ PRZENIESIONA.

SZCZEGÓŁY AKCJI I UAKTUALNIENIA TUTAJ:

//www.facebook.com/events/291355837626451/

OBIE STRONY DEBBIE SCHLUSSEL I STRONA FACEBOOKOWA ZOSTAŁY ZABLOKOWANE!! Dzięki, rodacy!

 

//kefir2010.wordpress.com/2012/06/07/o-co-chodzi-w-belkocie-debbie-schlussel/

KOMENTARZE

  • Ona chyba jest z Ukrainy
    Ta Debbie to wygłąda całkiem tak samo, jak taka jedna Ukrainka, co się z moimi ludźmi na odwachu za parę groszy parzy. Ma dokładnie taką samą przepaloną trwałą i kurestwo w oczach. Już nawet nie wypędzam jej z terenu, bo i tak zaraz by wlazła z drugiej strony, od hangarów. Toleruję ją, markietanki oraz zwykłe kurwiszony wrosły już na stałe w tradycje wojskową, niezależnie od nacji. No, może z wyjątkiem Gwardii Szwajcarskiej, ochraniającej naszego Papieża. Ta nasza koszarowa Debbie tanio bierze, nieraz daje chłopakom za peta. Kiedyś wyniosłem jej z kasyna jakieś klopsy z ziemniakami, zostały z obiadu, to łasi się do mnie od tej pory jak pies. Nie wiem, co z tym począć, regulamin nakazuje meldunek, ale mi dziewuchy szkoda. Mój kapral-konfident bierze ją czasami, gdy jego własna stara mu nie daje, bo akurat ma odwiedziny ciotuchny. Ale nie odpręża go to, a nawet wręcz przeciwnie. Chłopisko staje się jakieś nieobecne, zacięte i zamyślone. Te żydówy już takie są, nawet jak tanio dają, to i tak wysysają z biednego żołnierza soki i pozostawiają zombie. Dobrzeby było, gdyby jaki rodak z US oswoił tą amerykańską Debbie, może by dziewucha nie paplała tyle na antenie po próżnicy.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY