Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
82 posty 16 komentarzy

Astral Projection

Kefir2010 - rok 2001: "Ludzkość zrozumie przesłanie filmu Matrix dopiero za 20 lat" "Im mniej człowiek wie, tym łatwiej mu żyć. wiedza daje wolność, ale unieszczęśliwia" - to dlatego iluzje kosztują tak wiele.

P. KORWIN MIKKE - OSZOŁOMIE!!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Co żeś zrobił? Czy Janusz Korwin Mikke, zwolennik masonerii, to sabotażysta sprawy narodowej?

Dziś w przeróżnych ścierwomediach (od onetu, zapewne po inne) tzw "gorącą wrzutką" jest wypowiedź znanego polskiego illuminaty, "Janusza Korwin-Mikke", którego prawdziwe nazwisko to Ozjasz Goldberg. "Gorąca wrzutka" to jakiś bardzo chwytliwy i emocjonujący temat, elektryzujący odurzone przez TV owieczki (tzw społeczeństwo), w momentach, gdy rządzący reżim tego potrzebuje. I tak - teraz tematem numer jeden staje się powrót ACTA pod nową nazwą i ustawa o przymusowych szczepieniach. Nie udało się zelektryzować publiki starym, odgrzewanym kotletem - in vitro, nie udało się wzniecić dyskusji o klechach ani pedałach. Więc sięgnięto po metodę chyba ostateczną, czyli szokującą wypowiedź "prawicowego" kato-oszołoma, w/w illuminaty.

Ale tu chodzi nie tylko o to. Gdyż z tej okazji estabiliszment polityczno-medialny upiekł kilka pieczeni na jednym ogniu. Wkleję tutaj tekst z onetu:

cyt. " - Popłakałam się. Mam dość. Czuję się sponiewierana przez tego człowieka - mówi Onetowi posłanka Anna Grodzka (Ruch Palikota). Powodem był wpis pod tytułem "O poślęciu nazwiskiem »Grodzkie«", który Janusz Korwin-Mikke zamieścił na swoim blogu.

Janusz Korwin-Mikke (JKM) napisał w internecie, że "gdyby p. Krzysztof Grodzki zmienił był płeć po cichu (jak to był zrobił - w Bangkoku) i nikomu nic nie mówiąc startował do Sejmu i został wybrany - nie byłoby problemu". - Problem nie w tym, że ją zmienił - tylko w tym, że Grodzkie o tym rozgłośnie informowało i  weszło do Sejmu jako dziwadło (1). Nie dlatego, że zna się na polityce - lecz dlatego, że jest dziwadłem - napisał. I dodał, że "czuje nieswojo na widok takiego dziwadła". Prawicowy polityk szokuje też stwierdzeniami, że "są ludzie, którzy zwymiotowaliby, gdyby dotknęło ich Grodzkie" (2) .

"Myślałam, że jestem już odporna"

O tym, jak bardzo Annę Grodzką zabolały słowa Korwina-Mikkego, napisała ona sama na Facebooku: - Myślałam, że jestem już odporna, ale chyba ktoś tu przekroczył wszelkie granice (3). Pod wpisem szybko rozgorzała dyskusja, bardzo krytyczna wobec szefa Kongres Nowej Prawicy. Solidaryzując się z Anną Grodzką internauci zaczęli krytykować prawicowego polityka także na forum pod kontrowersyjnym wpisem.

- Starałem się. Po to opublikował ten wpis, aby było zamieszanie - komentuje w rozmowie z Onetem Korwin-Mikke (4) .

Jak mówi Onetowi Anna Grodzka, od dawna przyzwyczajona jest do brutalnych ataków, ale ten był jednak wyjątkowo dotkliwy. Oceniając Janusza Korwina-Mikke stwierdza, że nie szanuje on tożsamości człowieka. - Zabolało mnie to bardzo - dodaje, mówiąc o słowach JKM.

Pytana przez Onet o to, czy podejmie jakieś kroki prawne wobec prawicowego polityka, odpowiada, że na razie tego nie planuje i nie zastanawiała się nawet nad tym. A podsumowując całą sytuację Anna Grodzka podkreśla, że w Polsce nie ma prawa, które w sposób dostateczny chroniłoby ludzką godność, kiedy ta naruszana jest w mediach. - Nie ma ustawy o mowie nienawiści - zauważa, zwracając uwagę na fakt, że Ruch Palikota i SLD złożyły niedawno projekt odpowiedniej ustawy (5) ." źródło: //wiadomosci.onet.pl/kraj/korwin-mikke-szokuje-w-sieci-anna-grodzka-poplakal,1,5190782,wiadomosc.html

Powyżej zaznaczyłem na czerwono pięć zdań i dopisałem na końcu po cyfrze, od 1 do 5, w celu porządkowania. Teraz przeanalizujmy, o co chodziło w tym z pozoru zwykłym, medialnym bełkocie:

(1) - mamy tutaj od razu przedstawioną skrajnie kontrowersyjną, odczłowieczoną wypowiedź. Illuminata Ozjasz Goldberg (Korwin-Mikke) jest przedstawiany w ścierwomediach jako opozycja wobec reżimowej III RP, i niestety, wielu młodych naiwniaków w ten mit wierzy. I teraz: każdy, kto będzie chciał walczyć z nowo powstającym systemem totalitarnym w III RP, każdy, kto będzie bronił chrześcijaństwa, czy choćby krytykował oligarchię Tuska, będzie od teraz utożsamiany z takim kato-"prawicowym" oszołomem.

(2) - ewidentna dehumanizacja posła(nki) Grodzkiej. Nawet najbardziej zatwardziały człowiek powie: "dość!" jeśli nie ma wystarczająco oleju w głowie, by zobaczyć tą ewidentną manipulację. Było to, oczywiście, nastawione na wywołanie współczucia wobec Grodzkiej i ogólnie atmosfery przyjaźni i poparcia dla dzisiejszej tzw "lewicy" (w rzeczywistości: neoliberalizmu). Korwin-Mikke vel Ozjasz Goldberg to oszołom i sabotażysta sprawy narodowej, nie potrzebujemy w naszej bandzie takich jak on. Won do Palestyny.

(3) - tutaj mamy mechanizm przeciwieństw: z jednej strony, przeciwnik Donalda Tuska i jego oligarchicznej III RP, przedstawiony przez ścierwomedia jako nieokrzesany cham i brutal. Z drugiej strony - rozemocjonowana, płacząca wręcz kobieta, ofiara tego "antysystemowego" barbarzyńcy. O to właśnie chodzi, by taki zwykły człowiek, Kowalski, szaraczek, na zwykłą krytykę oligarchii Tuska, zareagował wyreżyserowanym w ten sposób odruchem psa Pawłowa - klasykiem jeśli chodzi o manipulację masami ludzkimi. Czyli: antysystemowy cham i neoliberalny, prosystemowy wrażliwiec, ofiara chama. Ale to nie wszystko.

(4) - ten łotr nawet się nie kryje, że obraża, skądinąd - człowieka (bo posłanka Grodzka jednak dalej jest człowiekiem), tylko po to, by było zamieszanie, zabawa, fajerwerki, hajterowanie. Czy następnym krokiem będzie nasranie komuś na wycieraczkę - w myśl najnowszego "sucharu dnia" kończącego się słowami: "konsultacje społeczne - były? Były!" ?

(5) - cel ostateczny, czyli powolne, acz nieustające zmiany społeczne, w myśl zasady, że liberalna rewolucja marksistowska trwa cały czas, tylko pod różnymi hasłami i różnymi rządami. Efekt jest ten sam. Celem tego sprytnego zagrania jest zelektryzowanie gorącym, acz odgrzewanym kotletem, wakacyjnego elektoratu, i przygotowanie gruntu pod przemiany obyczajowe. Przemiany konkretne - i w myśl schwytanego w tę pułapkę szaraczka - konieczne, bo nie może przecież taki <faszysta> - jak mówią media - opluwać niewinnej kobiety! Zaraz oczywiście pojawi się tzw "debata publiczna", zaraz pojawią się "konsultacje społeczne". Będą się wypowiadać uczone głowy, "ałtorytety" i inni ideologiczni. Projekty ustaw, już są. A że ustawy te zakładają wzrost cenzury, nowe sankcje prawne wobec niepokornych, nowe tematy tabu i jeszcze większą nowomowę - "poprawność polityczną" - kto na to zwróci uwagę?

źródło:

//kefir2010.wordpress.com/2012/07/17/zaawansowana-inzynieria-spoleczna-i-mind-control-w-praktyce-czyli-jak-to-sie-robi-od-kuchni/

KOMENTARZE

 • Jemu nic nie zrobią
  a wszystko będzie na nas :)
 • Kult transcendentalnej własności prywatnej i świętej wojny przeciw własności państwowej ułatwia Ministrowi Skarbu Budzanowskiemu
  przygotowywanie Zakladów Azotowych Puławy i zakladów przez nie kupionych oraz kupionych wcześniej przez spółkę Michała Sołowowa Zakładów w Tarnowie do oddania ich oligarchowi chodorkowsko putinowskiemu i Prezesowi Europejskiego Kongresu Żydów Moskowi Kantorowi sławetnemu wyrzucaniem Rydzyka z Parlamentu Europejskiego.
  Bank PKO BP gwarantuje jakoby Zakładom Tarnowskim własności Solowowa (którego spółki zadłużone są na 4.2 miliardy) dwa miliardy na zakup większych od nich i lepszych Zakładów Puławy jakoby w obawie przed sprzedażą Zakładów w Tarnolwie spółce bardziej rosyjskiej Mośka Kantora.
  To będzie największy sukces tsakże korwinowkiego kultu własności.
 • AUTOR
  Nie bardzo wiem co AUTOR miał na myśli.
 • @telewidzacy 09:09:06
  A mi w to graj. Na krótko zarobiony, teraz na wzrostach też do przodu. Co- dużo w plecy? Tutaj raczej nie nagonisz- spróbuj na bankier.pl
  z tymi 4,2mld to gruba przesada poza tym co to ma wspólnego z PBG, AZOTAMI?
 • Mikke to stary koń trojański.
  Dzięki temu wystąpieniu JKM będą mieli argument na pilne wprowadzenie ustawy o "mowie nienawiści"
 • pederasto
  sam jestes lewackim oszolomem
 • bełkot
  bełkot
 • Bełkot!
  Jakieś dowody na to że jest masonem...?
  Jakieś dowody na to że nazywa się Ozjasz Goldberg...?
  L. Bubel walnął kiedyś "bubla" że JKM nazywa się Ozjasz Goldberg i łyknęliście to jak kibel wodę. Żeby było śmieszniej, Bubla też wszyscy krytykują się z niego śmieją....

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY