Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
82 posty 16 komentarzy

Astral Projection

Kefir2010 - rok 2001: "Ludzkość zrozumie przesłanie filmu Matrix dopiero za 20 lat" "Im mniej człowiek wie, tym łatwiej mu żyć. wiedza daje wolność, ale unieszczęśliwia" - to dlatego iluzje kosztują tak wiele.

P. KORWIN MIKKE - OSZOŁOMIE!!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Co żeś zrobił? Czy Janusz Korwin Mikke, zwolennik masonerii, to sabotażysta sprawy narodowej?

Dziś w przeróżnych ścierwomediach (od onetu, zapewne po inne) tzw "gorącą wrzutką" jest wypowiedź znanego polskiego illuminaty, "Janusza Korwin-Mikke", którego prawdziwe nazwisko to Ozjasz Goldberg. "Gorąca wrzutka" to jakiś bardzo chwytliwy i emocjonujący temat, elektryzujący odurzone przez TV owieczki (tzw społeczeństwo), w momentach, gdy rządzący reżim tego potrzebuje. I tak - teraz tematem numer jeden staje się powrót ACTA pod nową nazwą i ustawa o przymusowych szczepieniach. Nie udało się zelektryzować publiki starym, odgrzewanym kotletem - in vitro, nie udało się wzniecić dyskusji o klechach ani pedałach. Więc sięgnięto po metodę chyba ostateczną, czyli szokującą wypowiedź "prawicowego" kato-oszołoma, w/w illuminaty.

Ale tu chodzi nie tylko o to. Gdyż z tej okazji estabiliszment polityczno-medialny upiekł kilka pieczeni na jednym ogniu. Wkleję tutaj tekst z onetu:

cyt. " - Popłakałam się. Mam dość. Czuję się sponiewierana przez tego człowieka - mówi Onetowi posłanka Anna Grodzka (Ruch Palikota). Powodem był wpis pod tytułem "O poślęciu nazwiskiem »Grodzkie«", który Janusz Korwin-Mikke zamieścił na swoim blogu.

Janusz Korwin-Mikke (JKM) napisał w internecie, że "gdyby p. Krzysztof Grodzki zmienił był płeć po cichu (jak to był zrobił - w Bangkoku) i nikomu nic nie mówiąc startował do Sejmu i został wybrany - nie byłoby problemu". - Problem nie w tym, że ją zmienił - tylko w tym, że Grodzkie o tym rozgłośnie informowało i  weszło do Sejmu jako dziwadło (1). Nie dlatego, że zna się na polityce - lecz dlatego, że jest dziwadłem - napisał. I dodał, że "czuje nieswojo na widok takiego dziwadła". Prawicowy polityk szokuje też stwierdzeniami, że "są ludzie, którzy zwymiotowaliby, gdyby dotknęło ich Grodzkie" (2) .

"Myślałam, że jestem już odporna"

O tym, jak bardzo Annę Grodzką zabolały słowa Korwina-Mikkego, napisała ona sama na Facebooku: - Myślałam, że jestem już odporna, ale chyba ktoś tu przekroczył wszelkie granice (3). Pod wpisem szybko rozgorzała dyskusja, bardzo krytyczna wobec szefa Kongres Nowej Prawicy. Solidaryzując się z Anną Grodzką internauci zaczęli krytykować prawicowego polityka także na forum pod kontrowersyjnym wpisem.

- Starałem się. Po to opublikował ten wpis, aby było zamieszanie - komentuje w rozmowie z Onetem Korwin-Mikke (4) .

Jak mówi Onetowi Anna Grodzka, od dawna przyzwyczajona jest do brutalnych ataków, ale ten był jednak wyjątkowo dotkliwy. Oceniając Janusza Korwina-Mikke stwierdza, że nie szanuje on tożsamości człowieka. - Zabolało mnie to bardzo - dodaje, mówiąc o słowach JKM.

Pytana przez Onet o to, czy podejmie jakieś kroki prawne wobec prawicowego polityka, odpowiada, że na razie tego nie planuje i nie zastanawiała się nawet nad tym. A podsumowując całą sytuację Anna Grodzka podkreśla, że w Polsce nie ma prawa, które w sposób dostateczny chroniłoby ludzką godność, kiedy ta naruszana jest w mediach. - Nie ma ustawy o mowie nienawiści - zauważa, zwracając uwagę na fakt, że Ruch Palikota i SLD złożyły niedawno projekt odpowiedniej ustawy (5) ." źródło: //wiadomosci.onet.pl/kraj/korwin-mikke-szokuje-w-sieci-anna-grodzka-poplakal,1,5190782,wiadomosc.html

Powyżej zaznaczyłem na czerwono pięć zdań i dopisałem na końcu po cyfrze, od 1 do 5, w celu porządkowania. Teraz przeanalizujmy, o co chodziło w tym z pozoru zwykłym, medialnym bełkocie:

(1) - mamy tutaj od razu przedstawioną skrajnie kontrowersyjną, odczłowieczoną wypowiedź. Illuminata Ozjasz Goldberg (Korwin-Mikke) jest przedstawiany w ścierwomediach jako opozycja wobec reżimowej III RP, i niestety, wielu młodych naiwniaków w ten mit wierzy. I teraz: każdy, kto będzie chciał walczyć z nowo powstającym systemem totalitarnym w III RP, każdy, kto będzie bronił chrześcijaństwa, czy choćby krytykował oligarchię Tuska, będzie od teraz utożsamiany z takim kato-"prawicowym" oszołomem.

(2) - ewidentna dehumanizacja posła(nki) Grodzkiej. Nawet najbardziej zatwardziały człowiek powie: "dość!" jeśli nie ma wystarczająco oleju w głowie, by zobaczyć tą ewidentną manipulację. Było to, oczywiście, nastawione na wywołanie współczucia wobec Grodzkiej i ogólnie atmosfery przyjaźni i poparcia dla dzisiejszej tzw "lewicy" (w rzeczywistości: neoliberalizmu). Korwin-Mikke vel Ozjasz Goldberg to oszołom i sabotażysta sprawy narodowej, nie potrzebujemy w naszej bandzie takich jak on. Won do Palestyny.

(3) - tutaj mamy mechanizm przeciwieństw: z jednej strony, przeciwnik Donalda Tuska i jego oligarchicznej III RP, przedstawiony przez ścierwomedia jako nieokrzesany cham i brutal. Z drugiej strony - rozemocjonowana, płacząca wręcz kobieta, ofiara tego "antysystemowego" barbarzyńcy. O to właśnie chodzi, by taki zwykły człowiek, Kowalski, szaraczek, na zwykłą krytykę oligarchii Tuska, zareagował wyreżyserowanym w ten sposób odruchem psa Pawłowa - klasykiem jeśli chodzi o manipulację masami ludzkimi. Czyli: antysystemowy cham i neoliberalny, prosystemowy wrażliwiec, ofiara chama. Ale to nie wszystko.

(4) - ten łotr nawet się nie kryje, że obraża, skądinąd - człowieka (bo posłanka Grodzka jednak dalej jest człowiekiem), tylko po to, by było zamieszanie, zabawa, fajerwerki, hajterowanie. Czy następnym krokiem będzie nasranie komuś na wycieraczkę - w myśl najnowszego "sucharu dnia" kończącego się słowami: "konsultacje społeczne - były? Były!" ?

(5) - cel ostateczny, czyli powolne, acz nieustające zmiany społeczne, w myśl zasady, że liberalna rewolucja marksistowska trwa cały czas, tylko pod różnymi hasłami i różnymi rządami. Efekt jest ten sam. Celem tego sprytnego zagrania jest zelektryzowanie gorącym, acz odgrzewanym kotletem, wakacyjnego elektoratu, i przygotowanie gruntu pod przemiany obyczajowe. Przemiany konkretne - i w myśl schwytanego w tę pułapkę szaraczka - konieczne, bo nie może przecież taki <faszysta> - jak mówią media - opluwać niewinnej kobiety! Zaraz oczywiście pojawi się tzw "debata publiczna", zaraz pojawią się "konsultacje społeczne". Będą się wypowiadać uczone głowy, "ałtorytety" i inni ideologiczni. Projekty ustaw, już są. A że ustawy te zakładają wzrost cenzury, nowe sankcje prawne wobec niepokornych, nowe tematy tabu i jeszcze większą nowomowę - "poprawność polityczną" - kto na to zwróci uwagę?

źródło:

//kefir2010.wordpress.com/2012/07/17/zaawansowana-inzynieria-spoleczna-i-mind-control-w-praktyce-czyli-jak-to-sie-robi-od-kuchni/

KOMENTARZE

 • Jemu nic nie zrobią
  a wszystko będzie na nas :)
 • Kult transcendentalnej własności prywatnej i świętej wojny przeciw własności państwowej ułatwia Ministrowi Skarbu Budzanowskiemu
  przygotowywanie Zakladów Azotowych Puławy i zakladów przez nie kupionych oraz kupionych wcześniej przez spółkę Michała Sołowowa Zakładów w Tarnowie do oddania ich oligarchowi chodorkowsko putinowskiemu i Prezesowi Europejskiego Kongresu Żydów Moskowi Kantorowi sławetnemu wyrzucaniem Rydzyka z Parlamentu Europejskiego.
  Bank PKO BP gwarantuje jakoby Zakładom Tarnowskim własności Solowowa (którego spółki zadłużone są na 4.2 miliardy) dwa miliardy na zakup większych od nich i lepszych Zakładów Puławy jakoby w obawie przed sprzedażą Zakładów w Tarnolwie spółce bardziej rosyjskiej Mośka Kantora.
  To będzie największy sukces tsakże korwinowkiego kultu własności.
 • AUTOR
  Nie bardzo wiem co AUTOR miał na myśli.
 • @telewidzacy 09:09:06
  A mi w to graj. Na krótko zarobiony, teraz na wzrostach też do przodu. Co- dużo w plecy? Tutaj raczej nie nagonisz- spróbuj na bankier.pl
  z tymi 4,2mld to gruba przesada poza tym co to ma wspólnego z PBG, AZOTAMI?
 • Mikke to stary koń trojański.
  Dzięki temu wystąpieniu JKM będą mieli argument na pilne wprowadzenie ustawy o "mowie nienawiści"
 • pederasto
  sam jestes lewackim oszolomem
 • bełkot
  bełkot
 • Bełkot!
  Jakieś dowody na to że jest masonem...?
  Jakieś dowody na to że nazywa się Ozjasz Goldberg...?
  L. Bubel walnął kiedyś "bubla" że JKM nazywa się Ozjasz Goldberg i łyknęliście to jak kibel wodę. Żeby było śmieszniej, Bubla też wszyscy krytykują się z niego śmieją....

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

ULUBIENI AUTORZY