Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
82 posty 16 komentarzy

Astral Projection

Kefir2010 - rok 2001: "Ludzkość zrozumie przesłanie filmu Matrix dopiero za 20 lat" "Im mniej człowiek wie, tym łatwiej mu żyć. wiedza daje wolność, ale unieszczęśliwia" - to dlatego iluzje kosztują tak wiele.

Szkodliwa "promocja" Polski

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Wielkie korporacje i ludzie powiązani z masońską Fundacją Batorego, Polsko-Amerykańską Izbą Gospodarczą, mafijnym Kongresem Polonii Amerykańskiej, przejmują popularne adresy WWW z nazwą naszego kraju.

W poprzednim tekście o tym bardzo szkodliwym dla wizerunku Polski zjawisku, pisałem o tym, że admin grupy na facebooku “POLAND” (Marek Kuźmicz) jest członkiem masońskiej Fundacji Batorego i członkiem Polsko-Amerykańskiej Izby Gospodarczej. Ale to nie wszystko, bowiem to, do czego udało nam się dotrzeć, po prostu zwala z nóg!
Oprócz administrowania bardzo dużą grupą “POLAND” na facebooku, człowiek ten jest współtwórcą stron “The Best Of Poland” – gdzie także, w poprawny politycznie sposób, “promuje” nasz kraj.

Dzięki naszemu e-śledztwu wiemy, że Łukasz Kuźmicz, ojciec Marka Kuźmicza, był UBekiem i ma na sumieniu zbrodnie przeciwko ludzkości:

//www.bibula.com/?p=50792

cyt. “Sala za mała, by osądzić ubeka – mówmy po nazwisku: Łukasza Kuźmicza

Blisko 200 zbrodni komunistycznych, które w świetle prawa uznawane są także za zbrodnie przeciwko ludzkości, ma na swoim koncie Łukasz K., były szef Powiatowego Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego w Jarosławiu. Skala zbrodni, liczba pokrzywdzonych i świadków jest tak duża, że Sąd Rejonowy w Jarosławiu wyznaczył na miejsce procesu salę widowiskową Miejskiego Ośrodka Kultury w Jarosławiu.

Łukasz K. został oskarżony przez Oddziałową Komisję Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu IPN w Rzeszowie o dopuszczenie się w okresie od 11 maja 1946 r. do marca 1948 r. w Jarosławiu 197 zbrodni. Większość zbrodni popełnionych przez oskarżonego polegała na przekroczeniu przez niego władzy i stosowaniu represji wobec podejrzanych o przynależność do określonej grupy politycznej. Wśród zarzucanych Łukaszowi K. zbrodni są czyny z użyciem przemocy wobec bezprawnie zatrzymanych, a także znęcanie się nad nimi fizyczne i moralne. Na porządku dziennym było rażenie prądem, zmuszanie do robienia przysiadów i skakania w pozycji kucznej, tzw. żabek, zmuszanie do siedzenia na nodze taboretu czy grożenie pozbawieniem życia. Te metody przesłuchań stosował wobec co najmniej stu osób. Udokumentowane są m.in. przypadki naruszania godności osobistej zatrzymanych bezprawnie kobiet: Anny W. i jej córki Władysławy W., którym oskarżony groził pistoletem. Ponadto zastrzelił ich psa w celu zmuszenia do wydania dokumentów potwierdzających działalność niepodległościową zatrzymanego Jana W. – męża Anny W., a ojca Władysławy W. Nieludzkie były też warunki, w jakich oskarżony przetrzymywał swoje ofiary. Były to zawilgocone i nieogrzewane piwnice. Zatrzymani mieli ponadto ograniczane racje żywnościowe, a także dostęp do toalety. Jak poinformował nas prok. Grzegorz Malisiewicz, naczelnik Oddziałowej Komisji Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu IPN w Rzeszowie, Łukasz K. nie dość, że sam stosował przemoc wobec osadzonych, to zezwalał na torturowanie i stosowanie wymyślnych metod przesłuchań podległym sobie funkcjonariuszom.” źródło: link powyżej.

Żeby było jeszcze śmieszniej, zbrodniarz wojenny, Łukasz Kuźmicz także intensywnie działa w.. internecie, tak, jak jego synalek! Działa jako “autorytet” historyczny na forach i blogach związanych z Kresami Wschodnimi:

cyt. “Starszy pan lubi spotykać się z młodzieżą, promując swoją książkę o mordercach z OUN-UPA na Wołyniu. Prowadzi też bloga i aktywnie uczestniczy w dyskusjach na forach – głównie kresowych, obok takich osób jak ks. Tadeusz Isakowicz-Zaleski czy Ewa Siemaszko. Ale ów kresowy autorytet i literat Łukasz Kuźmicz to ta sama osoba, co Łukasz K., były szef Powiatowego Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego w Jarosławiu. Rzeszowski IPN właśnie oskarżył go o popełnienie 197 zbrodni komunistycznych. Tylu zarzutów nie miał dotąd żaden ubek.

Łukasz Kuźmicz podpisuje się pod apelami do parlamentu i rządu, np. w imieniu środowisk kresowych do ministra sprawiedliwości protestując przeciwko wybielaniu w Polsce ukraińskich nacjonalistów: “Gdy ponad dwadzieścia lat temu rozpoczęły się w Polsce przemiany ustrojowe, nasze społeczeństwo żywiło nadzieję, że uda się wreszcie przerwać zmowę milczenia i odsłonić prawdę o ludobójstwie dokonanym przez Organizację Ukraińskich Nacjonalistów oraz Ukraińską Powstańczą Armię na obywatelach II Rzeczypospolitej…”.
Więcej, Kuźmicz domaga się kary dla zbrodniarzy: “Działająca w ramach IPN Komisja Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu, prawdziwych zbrodniarzy z OUN-UPA wybiela i umarza śledztwa, prowadzi natomiast setki spraw wydumanych o nieistniejącej komunie i zbrodniarzach komunistycznych, a często przeciwko tym, którzy walczyli z OUN-UPA”.
Kuźmicz stosuje podwójną miarę: żąda rozliczenia zbrodni ukraińskich, a nie ruszania komunistycznych (“»funkcjonariuszem państwa komunistycznego« nie byłem, bo nie było takiego państwa w Polsce”). Nie robi tego bezinteresownie. Cel jest jasny: odwrócić uwagę od własnych przestępstw, do których rzecz jasna nie przyznaje się. “Wyjaśnienia złożone w toku przesłuchania przez Łukasza K. pozostają wyraźnej sprzeczności ze zgromadzonym obszernym i spójnym materiałem dowodowym zawartych w 46 tomach akt głównych śledztwa” – napisał prokurator rzeszowskiego IPN.” źródło: link powyżej.

Żeby było jeszcze ciekawiej, Marek Kuźmicz, admin profili na FB i stron “The Best Of Poland” działa w.. masońskiej Fundacji Batorego i Polsko-Amerykańskiej Izbie Gospodarczej. Ma wtyki w środowiskach polonijnych w USA. Jest to człowiek niebezpieczny a jego działalność szkodzi Polsce, gdyż “promując” nasz kraj dba o to, by ta “promocja” była odpowiednio poprawna politycznie i ocenzurowana. W jego grupach na facebooku przebywa wiele podłych kreatur, np wciskających tezy, że 80-cio latek może pracować i.. wiek emerytalny należy podnieść jeszcze wyżej.
Przypomnijmy, czym są tzw “organizacje polonijne” w USA, przynajmniej te oficjalnego nurtu, takie jak Kongres Polonii Amerykańskiej. Organizacje te to tak naprawdę związki przestępcze o charakterze zbrojnym, które posiadają własny wywiad gospodarczy. Dzięki temu zbierają “haki” na polskich przedsiębiorców w USA, szantażują ich, przejmują ich firmy i majątki. Walczył z nimi znany w Polsce niezależny dziennikarz, autor popularnej strony internetowej:
monitor-polski.pl. Opisywał on przestępstwa jakich dokonują organizacje polonijne w USA i powiązana z nimi mafia rosyjska i żydowska. Raz nasłali na niego zbirów – przepędził ich strzałami z pistoletu w powietrze. Przybyła na miejsce policja powiedziała, że to był napad z użyciem niebezpiecznych narzędzi i miał pełne prawo zastrzelić na miejscu tych trzech zbirów.

Pytanie podstawowe jest takie, dlaczego tacy ludzie, z taką przeszłością, zajmują się “promocją” naszego kraju. Czy tym nie powinni zajmować się wybitni ludzie nauki, a strony takie jak www.Polska.pl powinny znajdować się na serwerach akademickich bądź rządowych, a nie być własnością antypolskich korporacji jak Agora S.A. Jeśli to nie jest działalność wymierzona w dobre imię Polski, to naprawdę nie wiem co to jest..

Jako kontrofensywę mogę zaproponować założenie
identycznego profilu na facebooku o nazwie “Poland”. Ja podejmę się założeniu takiego profilu, biorę na siebie ataki i groźby hasbary. Tylko potrzebuję Waszej pomocy w promocji nowej grupy na facebooku. Zapisujcie się do grupy, dodawajcie swoich znajomych, zamieszczajcie tam ciekawe posty.
Link do mojej grupy ” Poland (Official Page) ” jeszcze raz, tutaj:

//www.facebook.com/groups/Poland.patriots/

źródło: //kefir2010.wordpress.com/

KOMENTARZE

 • Podlecki z Monitora Polskiego to były , a może i obecny UBek, na Solidarności Walczącej
  wiszą fragmenty z jego teczki. Rozwalał Solidarność w Krakowie, potem środowiska polonijne w Stanach.

  Twój blog koleżko też jest podejrzany.
  Podejrzewam, że płacą wam obydwu sowieci.

  Jak się pisze takie rzeczy o Kongresie Polonii, wypadałoby się podpisać nazwiskiem, nie anonimem.
 • @circ 16:48:40
  daj się więc zerżnąć żydom w dubsko, bo przecież Rosjanie to samo zło.. gardzę tobą
 • @Ciri 17:46:45
  Według mnie to "Sekta Smoleńska" jest czymś o niebo lepszym niż "sekta czcicieli pognoju"
 • @cosmosis 17:40:56
  Wszystkie agentury są żydosowieckie i służą temu samemu lucyferowi.
  To, że się tam jakiś w rozumie dzielicie, by się samousprawiedliwić mnie nie obchodzi. Służycie diabłu i mamonie.
 • @circ 21:45:41
  dobrze, to teraz chciałbym poznać argumenty, które przemawiają za tym, że jestem SOWIECKIM AGENTEM. niewystarczająco czczę PiS i Jarosława Zawsze Dziewicę? może mam w swoim ogrudku wybudować stosowny, kilkumetrowy pomniczek i kapliczkę? a może dlatego, że odważyłem się krytykować rabunek polskiego mienia i polskich dusz przez kościół katolicki?

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY