Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
82 posty 16 komentarzy

Astral Projection

Kefir2010 - rok 2001: "Ludzkość zrozumie przesłanie filmu Matrix dopiero za 20 lat" "Im mniej człowiek wie, tym łatwiej mu żyć. wiedza daje wolność, ale unieszczęśliwia" - to dlatego iluzje kosztują tak wiele.

Władze Warszawy profanują szczątki Powstańców!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Setki szkieletów Powstańców Warszawskich znajdywane codziennie na budowie metra są wywożone na wysypiska śmieci. Robotnicy mają nakaz milczenia. Musimy działać! Propozycje działania:

Rozsyłajcie poniższy tekst wszędzie, profanowanie ludzkich szczątków jest zbrodnią zakazaną przez prawo krajowe i międzynarodowe! Mamy szansę skompromitować władze III RP, z Hanką bufetową na czele.
Na dole macie ikonę Facebooka - rozpowszechniajcie ten tekst przez ten portal na różnych profilach, grupach, stronach. Piszcie także maile do organizacji patriotycznych, kombatanckich, politycznych, do IPNu itp.

 

cyt. "Podczas budowy warszawskiego metra robotnicy codziennie odkrywają ludzkie szkielety i ludzkie szczątki w różnych fazach rozkładu. Ilość zwłok można szacować w setkach, nikt nie prowadzi dokładnej statystyki. Informacje te potwierdza pracownik nadzoru budowy pragnący zachować anonimowość. O znaleziskach tych nie są powiadamiane służby archeologiczne, a kości i czaszki ładowane są wprost na ciężarówki i wywożone na składowisko śmieci. Robotnikom nakazano całą sprawę utrzymywać w tajemnicy pod rygorem zwolnienia dyscyplinarnego. Np. bardzo płytko zaledwie pod warstwą asfaltu znaleziono kilka doskonale zachowanych zwłok, których wygląd świadczył na pochodzenie znacznie późniejsze niż druga wojna światowa.

Równocześnie dziwnym zbiegiem okoliczności w tym samym czasie nagłaśnia się sprawę tajemniczej kwatery na warszawskich Powązkach. Co się takiego stało, że prace te rozpoczęto właśnie teraz? Przypadek? Wątpię"

---------------------------------------

Jeśli chcesz by ten tekst przeczytało jeszcze więcej osób – kliknij poniższą ikonkę: “promuj notkę”:

A następnie naciśnij przycisk “promuj” po lewej stronie. Dziękuję serdecznie!

---------------------------------------

źródło:

//grabie.salon24.pl/441894,setki-trupow-na-budowie-warszawskiego-metra

//kefir2010.wordpress.com/2012/08/21/wladze-warszawy-winne-zbrodni-przeciwko-ludzkosci-setki-szkieletow-znalezionych-na-budowie-metra/

Głosujcie też na poniższy demotywator klikając zielony przycisk "mocne" - nie trzeba mieć tam konta, by głosować:

//demotywatory.pl/3902059/Po-Wojnie-przesladowani-osmieszani-przez-propagande

Po Wojnie prześladowani, ośmieszani przez propagandę – Dziś, w "Wolnej Polsce" odmawia się im nawet prawa do godnego pochówku! Okażmy szacunek naszym Warszawskim Spartanom - działajmy w tej sprawie!

KOMENTARZE

 • ".....profanują szczątki Powstańców!"
  Nie rozumiem dlaczego autor mając taką wiedzę nie napisał dotychczas doniesienia o podejrzeniu popełnienia przestępstwa z Art. 262 paragraf 1 Kodeksu Karnego do Warszawskiej Prokuratury???????????
  Dodam tylko, że jest to przestępstwo ścigane z urzędu.

  Pozdrawiam.
 • W Lublinie szczętki więźniów Zamku Lubelskiego w tym zamordowani sadownie oficerowie AK i inni
  z lat 1944-56 są likwidowane bez protokołu i obecności dobrze płatnych prokuratorów iPN na wniosek Wojewody i jego Komitetu Ochrony Pamięci Walk i Męczeństwa z 28 notabli z wieloma tytułami np pod pretekstem "przrbudowy" niezbadanej mogiły rzeczywistej na symbopliczną nacmentarzu rzymskokatolickim "przy Unickiej".

  http://telewidz.nowyekran.pl/post/71457,szczatki-i-mogily-bohaterow-niszczone-w-lublinie-przez-popisowo-pobermanowskie-biurokracje-historyczne
 • @AdNovum 06:25:26
  być może ma doświadczenie jak funkcjonuje polska prokuratura ...
 • @all
  dziennikarz obywatelski który wpadł na trop tej afery powiedział, że gdy prokuratura się do niego zgłosi, ujawni informatora i opowie wszystko, co wie.
 • @Pirx 08:45:16
  No więc co z tą prostyturą zrobić??????

  Pozdrawiam.
 • @AdNovum 06:25:26
  Dodam tylko, że jest to przestępstwo ścigane z urzędu.
  #
  Organa Ścigania po zapoznaniu się z tymi wypowiedziami PUBLICZNYMI powinne przesłuchać Adama Czeczetkowicza, całą redakcję Nowego Ekranu i wdrożyć postępowanie NATYCHMIAST. Każdy kwadrans zwłoki kładzie się cieniem na honorze Państwa Polskiego i Miasta Stołecznego W-wa.
  #
  Dodam, że w ramach NAGŁAŚNIANIA problemu w dniu 21-wszym sierpnia 2012 przy Dmowskim na Placu na Rozdrożu zrobiliśmy głośną pikietę o tym co się dzieje;
  ZESPÓŁ R.P. Oi! PRZY DMOWSKIM GRA W OBRONIE GODNOŚCI LUDZI ODNAJDYWANYCH PODCZAS WIERCENIA METRA
  http://www.youtube.com/watch?v=0ks7dkjXnt8
  Jakby ktoś chciał nam pomóc w organizowaniu takich pikiet to ja poproszę o kontakt. Niech Żyje Polska!
 • ?
  mam pytanie,co się stało ze szczątkami Powstańców z pierwszej nitki metra Kabaty-Młociny?
 • Bestie z ratusza zachowuja sie rasowo...
  jak na bestie przystalo.
 • @Eugeniusz Sendecki 12:03:50
  Oczywiście, że prokuratura powinna już, natychmiast, wszcząć dochodzenie wyjaśniające czy materiał opublikowany we wzmiankowanym artykule jest prawdziwy ze względu na możliwość popełnienia przestępstwa z Art. 262 paragraf 1 podczas budowy metra warszawskiego.
  BUDOWA POWINNA BYĆ NA CZAS DOKONANIA OGLĘDZIN CZASOWO ZATRZYMANA- i tu jest ten przysłowiowy "Pies POgrzebany"!!!!- Może to Panu wyjaśni dlaczego "panowie i panie" prokuratorzy chowają głowę w piasek udając strusia.

  Celem eksperymentu jeśli ktoś zdecyduje się otwartym tekstem na użycie obraźliwych określeń dotyczących w/w funkcjonariuszy wymiaru "sprawiedliwości" może natychmiast przekonać się, że forum to jest non stop monitorowane, a obrażający ich komentator natychmiast będzie miał sprawę o znieważenie:))))


  Pozdrawiam.
 • Fotografie?
  Nurtuje mnie jedno pytanie. Przy założeniu, że w tym zbydlęconym bagnie wszystko jest możliwe, to jednak nie rozumiem, dlaczego przy masie pracujących w tym miejscu ludzi, nikt nie zrobił jakichś fotografii. Ja o sprawie czytam od jakiegoś czasu. Przecież nawet telefonem można zrobić zdjęcia. I czy przy takiej ilości pracowników nie znalazł się ani jeden, żeby sprawę jakoś udokumentować? Bo jeśli rzeczywiście szczątki ludzi wywożone są na śmietnisko, to już rzecz nie do ogarnięcia umysłem. Okupanci swoje ofiary wrzucali do dołów, a "oni" na śmietnisko, czyli jeszcze gorzej?
 • I jeszcze...
  I jeszcze jedno...
  Taka sprawa byłaby tak karygodna, że decydentów powinna rozłożyć na łopatki. Gdzie w tej sytuacji są politycy choćby PiSu, którzy powinni doprowadzić do powstania jakiejś komisji, która zbadałaby sprawę i wywołała odpowiednie reakcje. Bo tak to mi wygląda na jakąś niemoc, jakby to tylko zastraszeni robotnicy mogli rzecz naświetlić, ale się boją.
 • Ręce opadają! Zanim coś zrobicie to pomyślcie.
  Jak można nawoływać do próby kompromitacji na podstawie jedynie spekulacji i niepotwierdzonych doniesień. Skompromitujecie ale tylko siebie samych. Czym innym jest [i ja tak zrobiłem par dni temu http://ewidentnyoszust.nowyekran.pl/post/71678,setki-trupow-na-budowie-warszawskiego-metra] napisać o plotkach i spekulacjach, tak by zainteresować dziennikarzy śledczych a czym innym jest twierdzić ze tak jest na pewno chociaż NIE MA SIĘ TWARDYCH DOWODÓW!
 • @Ewidentny Oszust 13:49:46
  Intelektualiści polscy Magister Czeczetkowicz i Doktor Czerniawski prowadzą właśnie śledztwo obywatelskie, do którego Pan zachęcał. Bardzo uprzejmie Panu przypominam, że ma Pan PATRIOTYCZNY OBOWIĄZEK skontaktować się z Nimi i powiedzieć wszystko co Pan wie. Niech go Szanowny Pan zatem spełni.
 • @Eugeniusz Sendecki 14:44:36
  ja nie mam kontaktu z informatorem. kontakt ten ma blogowicz salonu 24, który rozmawiał z pracownikiem budowy metra. link do jego bloga jest w tekście. proszę napisać do autora tekstu z salonu 24 - on deklarował, że jeśli sprawą zajmie się prokuratura, to ujawni informatora i wszystko co wie.
 • Gronkiewicz wsławiła się bandytyzmem wyganiając kupców...
  Nasłano na nich ochroniarzy z gazem (POlicja nic nie robiła)...
  A więc łamanie prawa dla bufetowej to chleb powszedni.. Zbrodnie eksmisji w tysiącach... bufetowa, nieodrodna wnuczka hitlera :) jak nic.
  I PO wygonieniu kupców okazało się, że miejsce nikomu nie potrzebne. Trzeba tylko było pokazać "siłę" bufecinego bandytyzmu. Krótko i na temat "władzy" a po prawdzie bandytów władających centralnym ZŁODZIEJEM POlski .. Warszawą...
  I oni jeszcze płaczą, że z janosikowego oddają za dużo.. mają za mało miliardów.... Biedni.
  Żeby bufetową zamknąć, do tego trzeba by coś więcej, jak seremecia prokuratura. Seremet, poszukaj honoru w teczkach i POdaj się do dymisji. Albo zadzwoń po Samobójcę xD.... telefon pewnie znasz.
 • @victor 12:56:21
  Ciekawe, czy prokuratura ma jaja, czy wyroby jajopodobne... hehehehe seremet, ty bruner xD ahhaahhaha
 • @cosmosis 15:04:26
  Jak go dorwą wcześniej gliny, zmaglują, to niestety się wyprze... Takie wypowiedzi trzeba nagrywać, więcej, brać na piśmie.. inaczej wartość jest "niestabilna"... No chyba że facet ma morale jak mojżesz.. to mogą mu skoczyć...
 • @Eugeniusz Sendecki 14:44:36
  Tylko że ja nie wiem nic więcej niż to o szym spekulowali ludzie z S24 i nikt inny też nic więcej nie wie. trzymam kciuki za tych panów, niech się dowiedzą czegoś więcej, zdobędą dowody żebyśmy mogli twierdzić że tak było i dowalić HGW, ale póki tych dowodów nie ma to buźki w kubeł i czekać. Możemy jedynie spekulować ale nie twierdzić w 100% bo sobie sami w stopę strzelimy takim falstartem.
 • @romunio 13:21:56/ gdzie sa w tej sytuacji są politycy choćby PiSu..."?
  hahahaha

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY