Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
82 posty 16 komentarzy

Astral Projection

Kefir2010 - rok 2001: "Ludzkość zrozumie przesłanie filmu Matrix dopiero za 20 lat" "Im mniej człowiek wie, tym łatwiej mu żyć. wiedza daje wolność, ale unieszczęśliwia" - to dlatego iluzje kosztują tak wiele.

"Zamach na sejm" przepowiedział Alef Stern

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

..W słynnej książce "Pola Laska" z 2009 roku. Tekst z książki i moja interpretacja tego metaforycznego przesłania. "Nadeszła destabilizacja i całkowity upadek. A może narodziny na nowo przez przypadek?"

Cytuję: "To co nam dziś donoszą media że ponoć miał być "zamach" na Sejm i całą władę, (dokładnie nie wiem kogo jeszcze bo nie czytam tych bredni) było już dawno zaplanowane przez odpowiednie służby, i opisane w książce "Pola Laska" Alefa Sterna z 2009 roku. Tak działają właśnie elity władzy - że albo w postaci filmu lub książki, starają się pokazywać przyszłe swoje plany ("kodeks honorowy" illuminatów, który nakazuje jawność i uprzedzanie swoich zbrodni w środkach masowego przekazu). Przepisze trochę tekstu ze strony 288 tej książki w aspekcie tego czym od rana straszą dziś nas, Polaków. Tekst jest skomplikowanym obrazem tego co się dzieje dziś.

Tekst:

"I powoli zaczęła się wyłaniać tęczowa utopijna cywilizacja miłości, co ją Jagoda z Kaliną zbudują, jak obiecują. Wtedy zrozumiałem, co uniemożliwiało mi miłość. Przełączyłem na inny kanał, a tu na żywo z Sejmu prosto szedł dym. Skakałem jak oszalały z kanału na kanał. I odtwarzałem po kolei jak w kiczowatym filmie za banałem banał. Jakaś telewizja nadawała właśnie zdobyty materiał od Weroniki Kaliny Kamikadze Zwycięskiej i Męskiej. W którym mówiła: – Zadałam im ból i śmierć i klęskę!

” W Zgromadzenie Narodowe, gdzie byli wszyscy zebrani uderzyła prywatnym Gulfstreamem G550, beczkami z paliwem i senteksem naszpikowanym. Mając już wszystko w nosie typu Quiet Spike.
Nadleciała z nienacka tak. Nadeszła destabilizacja i całkowity upadek. A może narodziny na nowo przez przypadek?
Zginęli wszyscy.Podobno 100 senatorów, 460 posłów, Rada Ministrów, Premier, Prezydent i świta prezydenta. Kto teraz będzie rządził? Sytuacja nigdy tak nie była mętna. A KALINA, swym czynem heroicznym spełniła marzenia wszystkich Polaków, którzy zeszli do podziemia wśród miasteczka prostaków. I jak chcą naszej historii martyrologicznej losy, zapisała się do listy patriotycznych nieszczęśników, męczenników.. 'DOSYĆ!' Już dość. Wtedy zrozumiałem, co uniemożliwiło mi miłość. Co nie pozwalało na dobry kontakt emocjonalny z ludźmi. Zrozumiałem, że aby się uwolnić. Aby uwolnić się powinienem przekazać pilota mojej córce, mojemu synowi.

Tak normalnie. Nie miałem dzieci. No cóż. Trudno. Wiem, że kiedyś będę jeszcze. Ale już dziś postanowiłem uratować zarówno siebie jak i je. Wziąłem grający telewizor, nie zważając, że kabel się ciągnie. Przez chwile krzyczał, błyszczał teledyskami, jeszcze wrzeszcząc latającymi kaszkami, bo antena już się wypięła na niego. Jeszcze próbował mnie powstrzymać swoją smyczą związaną jak uwięzią z elektrycznym prądem jego życia. Pomyślałem sobie koniec takiego życia. Wyrwałem go w zapale i wyrzuciłem przez balkon, leciał chwilę. Nic go nie mogło uratować, bo to ja ściskałem jeszcze w ręku pilota. Szast, prast, jeb. Pisdło, gwizdło, para buch. A pilota roztrzaskałem na sam koniec. Jak Kość! Na złość! Tak ta rewolucja się zaczęła, działa, dzieje i zadziewa. Ziewa. Za sprawa panaceum, pana dzieja. Ziewa. Ziewa. Ziewa. Choć jeszcze wciąż na całym świecie telewizja okrada widzów z ich własnej osobowości, obdziera. Choćby wydawałby się inaczej. A teraz.. Uwięziona w złej ciemności szuka światła jak wolności, choć promyczek ujrzeć pragnie nim na zawsze spocznie na dnie beztroskiego mroku."

Alef Stern

Komentarz Jarek Kefir:

cyt. "Zadałam im ból i śmierć i klęskę!"
- taki związek frazeologiczny znany jest w literaturze - Alef Stern go skopiował i zaadaptował. Nie pamiętam jednak, skąd jest taka forma literacka - proszę Was o przypomnienie!

cyt. "Nadeszła destabilizacja i całkowity upadek. A może narodziny na nowo przez przypadek?"
-celem elit światowych jest wprowadzenie kontrolowanego chaosu, spośród którego wyłoni się nowy porządek wieków (nowy system totalitarny oparty na kastach). Mówi o tym wspominany przeze mnie film dokumentalny: "Doktryna szoku" (link na stronie głównej). Władze znakomicie wykorzystują ludzkie lęki, i kreując strach, wymuszają na narodach Ziemi brutalne polityczne decyzje.
Drugie zdanie zaznaczone na zielono mówi, że istnieje możliwość, że przez przypadek będą "nowe narodziny". Ja to interpretuje tak - że w całym tym zgiełku wojen i okrucieństwa, jakie szykują nam władze, świat i ludzie mogą przejść proces duchowego odrodzenia - proces, jakiego nie było jeszcze nigdy na Ziemi. "Nowe narodziny" to zrzucenie przez ludzkość kajdan, które ją obecnie trzymają. Minęła już ponad dekada, odkąd bracia Wahowscy wypowiedzieli słynne zdanie: "ludzkość zrozumie przesłanie filmu 'Matrix' dopiero za dwadzieścia lat". Przesłanie to procentuje już dziś, tylko wśród natłoku złych wiadomości tak trudno to dostrzec..

cyt. "A KALINA, swym czynem heroicznym spełniła marzenia wszystkich Polaków, którzy zeszli do podziemia wśród miasteczka prostaków"
-tu przypomina mi się motyw z filmu 'Metropolis' z 1927 roku, który do dziś inspiruje artystów i myślicieli. W filmie tym miastem Metropolis rządziła bezwzględna kasta "wybrańców", zaś w podziemiach tego miasta, zwykli ludzie udręczeni tyranią i ciężką pracą, szykowali rewolucję. W 'Metropolis' rolę Kaliny pełni kobieta o imieniu Maria, która na wiecach i zebraniach zagrzewa ludzi do boju i zapowiada przyjście "pośrednika" - który da miastu sprawiedliwość.
Przypomina mi się pewien komentarz, który dziś przeczytałem. Jeden z internautów mówił, że zwykli ludzie których spotykał w 'realu', wcale nie współczuli politykom III RP tego, że ktoś szykował na nich 4-tonową bombę. Ba, sypały się nawet gromy pod ich adresem: "zasłużyli sobie, skurwysyny!!" To tak apropos fragmentu zaznaczonego na czerwono: "spełniła marzenie wszystkich Polaków"..

cyt. "Aby uwolnić się powinienem przekazać pilota mojej córce, mojemu synowi"
-to są symboliczne i prorocze słowa. Ja widzę tu ponaglenie, by starsze "pokolenie Solidarności" oddało władzę nad państwem młodszemu od siebie "pokoleniu Niepodległości". Taki apel był zresztą jednym z głównych haseł tegorocznego marszu niepodległości 11 listopada. Sam powieliłem ten apel i napisałem tekst o tytule: "Po pokoleniu Solidarności nadchodzi pokolenie Niepodległości".
Tłumaczyłem to tym, że ludzie, którzy ciągle mentalnie tkwią w głębokim PRLu, żyją mitem Solidarności, mitem "złych Rusków i dobrych Jankesów" - nie zmienią już Polski. Oni spełnili już swoją dziejową misję - misję wywalczenia dla społeczeństwa zalążka wolności i dziejowej sprawiedliwości wobec ofiar Katynia, 17 września, Powstania Warszawskiego, Stanu Wojennego i innych ofiar reżimu sowieckiego.

cyt. "Jeszcze próbował mnie powstrzymać swoją smyczą związaną jak uwięzią z elektrycznym prądem jego życia. Pomyślałem sobie koniec takiego życia"
-cóż, system będzie próbował walczyć do końca o" przetrwanie" - wiążąc ze sobą obywateli, narody, na różny sposób, "na smyczy". System bankowy, zadłużenie państw, firm i rodzin, kontrola nauki, technologii, produkcji i dystrybucji żywności, wody, lekarstw. To może być cokolwiek co sprawi, że ludzie będą dalej uwiązani "prądem życia" z systemem.
Dopiero zdecydowana reakcja ludzi, wyrażona w drugim zdaniu zaznaczonym na zielono, przyniesie zmiany.

cyt. "Jak Kość! Na złość! Tak ta rewolucja się zaczęła, działa, dzieje i zadziewa. Ziewa. Za sprawa panaceum, pana dzieja. Ziewa. Ziewa. Ziewa"
-taka 'zabawa językiem polskim' znana jest m.in. z wierszu "Lokomotywa" Jana Brzechwy. Ale po co została tu zastosowana - nie wiem, niech oświecą mnie mądrzejsi ;)

cyt. "Choć jeszcze wciąż na całym świecie telewizja okrada widzów z ich własnej osobowości, obdziera"
Chyba bez komentarza.. Zdanie to może oznaczać, że Ty możesz wybrać wolność, choć jeszcze na całym świecie ludzie będą w niewoli. Wszelkie pozytywne zmiany na lepsze na świecie zaczynały się właśnie w małych grupkach konspiratorów, na zebraniach w małych pokojach pełnych papierosowego dymu, woni wódki i atmosfery konspiry. Tak się narodziła przecież "Solidarność" - i trzeba było dopiero Bolków, Michników, Geremków - i milionów dolarów dotacji od CIA, by osłabić i odpowiednio ukierunkować ten ruch społeczny.

Źródło: mój drugi blog, Kefir 2010

KOMENTARZE

  • Użytkownik anonimowy
    ~Siedemnaście mgnień wiosny:
    Polsrat pokazał m.in. tablice rejestracyjne znalezione u Brunona, mające służyc do rzekomego zamachu. Jedne z nich miały pierwsze litery WSI !!! Naprawdę max! Przypomina mi się od razu Stirlitz, agent sowiecki w Berlinie z powieści Siemionowa (później serial Lioznowej), który pod samym nosem Abwehry jeździł samochodem z rejestracją GRU, a parkował nim przed samym RSHA (ReichsSicherheitsHauptAmt) - Głownym Urzędem Bezpieczeństwa Rzeszy, gdzie był wtyczką. I głupi Muller nie pokapował się !!! A teraz Polsrat pokazuje podobny serial, tyle, ze z Brunonrm w roli głównej. To się nadaje do prasy!
  • Zasłyszane w Sieci:
    Siekiera, motyka, styczeń luty, donek z bronkiem gubią buty. Siekiera, motyka, linka, drut, ryży matoł jest kaputt. Siekiera, motyka, piłka, szklanka, Na marsz nalot, w dzień łapanka. Siekiera, motyka, piłka, gaz, Na “terroryzm” przyszedł czas. Siekiera, motyka, żandarm, buda, Kit wciskają – jak się uda. Wszak usłużne grzmią już “media” Że tu mogła być tragedia. Siekiera, motyka, piłka, deska, To metoda jest ubecka. Siekiera motyka i dwie deski, Kiedy władzy same klęski. Jak tu być i o czym śnić, Hycle nam nie dają żyć. Wszak kultura nie zabrania robić takie polowania. . . . Siekiera, motyka, gaz i prąd Kiedyż oni pójdą stąd.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY